8 sty 2018

Postanowienia noworoczne | Co planuję zrobić w 2018 roku


Rok 2017 był dla mnie naprawdę dobry i przyniósł mi wiele zmian... Wiele pozytywnych zmian... Mam nadzieję, że 2018 będzie jeszcze lepszy - tego życzę zarówno sobie, jak i Wam kochani!

Postanowienia noworoczne to coś, czego raczej nigdy nie robiłam, a jeśli już to zupełnie się ich nie trzymałam... Czas zmienić podejście do niezliczonej liczby rzeczy i myślę, że nowy rok to idealna pora by zacząć wiele spraw od początku. Tak więc zrobiłam listę postanowień i celów, które zamierzam spełnić w tym roku...


ZADBAM O ZDROWIE

Nie lubię chodzić po lekarzach... Jednak ostatnio z moim zdrowiem nie jest najlepiej... Nawracające bóle zatok, bóle głowy... Nie będę się w tej kwestii rozpisywać, bo nikt nie lubi narzekania, ale powinnam się w końcu za siebie wziąć i zadbać o zdrowie.

PRAWO JAZDY

Kurs robiłam już dawno temu, jednak w połowie go rzuciłam i tak jakoś nie było czasu, by zacząć go od nowa... Za kółkiem radzę sobie całkiem dobrze, gorzej z teorią, nie mniej jednak wierzę, że mi się uda. Tak więc zdobycie prawo jazdy jest jednym z moich ważniejszych postanowień na ten rok.

BĘDĘ OSZCZĘDZAĆ

Z tym u mnie trudno... Nie jestem zakupoholiczką, to na pewno, ale pieniążki z mojego portfela rozchodzą się z zastraszającym tempie. I to chciałabym zmienić! Chcę rozsądniej podchodzić do zakupów oraz trochę odkładać. Pieniądze do skarbonki wrzucam od czasu, gdy ją kupiłam, czyli od jakiegoś miesiąca i mam nadzieję, że nie wyjmę moich oszczędności zbyt wcześnie :P


POŚWIĘCĘ WIĘCEJ CZASU NA BLOGA

Chciałabym zacząć regularnie blogować, ale bez spin - jeden, dwa posty w tygodniu. W planach mam również dodawanie różnorodnych postów, nie tylko urodowych. Myślę, że rozszerzenie tematyki bloga to coś fajnego, tego typu posty będą pojawiać się od czasu do czasu :)

ZACZNĘ CHODZIĆ NA SIŁOWNIĘ

O tym myślę już od dawna. Nie chcę schudnąć, na wagę nie mogę narzekać, jednak chciałabym ujędrnić ciało. Z jednej strony mogłabym ćwiczyć w domu, ale wiecie jak to jest, inne obowiązki, itp. Większa aktywność fizyczna dobrze wpłynie nie tylko na wygląd mojego ciała, ale również na samopoczucie :) Nic tylko ćwiczyć!


BĘDĘ PIĆ WIĘCEJ WODY

O ile picie wody z cytryną każdego poranka nie sprawia mi problemu to o nawadnianiu organizmu w ciągu dnia zdarza mi się zapominać... Wiadomo, że picie wody wpływa pozytywnie na cały organizm dlatego mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w tym postanowieniu.

WRÓCĘ DO SZCZOTKOWANIA CIAŁA

Dawniej szczotkowałam ciało, widziałam efekty, ale nie robiłam tego zbyt regularnie. Tak więc jestem bardzo ciekawa rezultatów jakie uda mi się uzyskać, gdy będę tą czynność wykonywać systematycznie. Myślę, że za jakiś czas wrócę do Was z postem na ten temat i przedstawię efekty.


Uda mi się? Czas pokaże... A jakie są Wasze postanowienia noworoczne?

Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka