4 gru 2017

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek W BiałymstokuWitajcie!

Uwielbiam spotkania blogerek! To świetna okazja do poznania nowych osób, wymienienia się doświadczeniami i opinią na różne tematy. W moim regionie takie spotkania nie są organizowane zbyt często, więc wspólnie z Michaliną postanowiłyśmy robić je chociażby kilka razy w roku, a wczoraj (02.12.2017) odbyło się jedno z nich...

W Mikołajkowym Spotkaniu uczestniczyło dziesięć blogerek - nie tylko z Podlasia. Świetne jest to, że dziewczyny z innych regionów Polski przyjeżdżają do Białegostoku, by spotkać się z ludźmi z ich branży i wesprzeć cel charytatywny, którym tym razem była pomoc dzieciom z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego im. Ireny Białówny.  Wspólnie udało nam się zebrać pokaźną ilość upominków dla dzieciaków! Super!

Spotkanie zaczęło się po 11, każda z nas zamówiła coś do jedzonka i opowiedziała o sobie oraz swoim blogu. Trochę poplotkowałyśmy, a o 13 zawitała do nas Agnieszka (wwwlosy.pl) z Mateuszem. Porozmawialiśmy trochę o włosach, następnie rozmowa zeszła na inne tematy - dowiedziałam się wielu nowych, ciekawych rzeczy! Czas minął zdecydowanie za szybko, około 17 zakończyłyśmy spotkanie i wróciłyśmy do swoich codziennych obowiązków. Szczerze, gdyby właśnie nie obowiązki siedziałybyśmy tam jeszcze dłużej tym bardziej, że Restauracja Głodny Wilk to bardzo klimatyczne miejsce. Bardzo lubię tam chodzić i polecam odwiedzić to miejsce jeśli jeszcze go nie znacie. Dziękuję firmie LiqPharm i Agnieszce za przekazanie upominków :)
Pozdrowienia dziewczyny!

Buziaki! :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka