8 gru 2017

Czy mój facet cierpi? | #Życie z blogerką


1. Przedstaw się i opowiedz w jakim stopniu zaawansowany jest zakupoholizm u Twojej partnerki.

Cześć mam na imię Marcin i stwierdzam, że zakupoholizm w czystej postaci u Asi nie występuje. Dopiero, gdy pojawiają się różnego rodzaju promocyjki muszę być jej głosem rozsądku. 

2. Najdziwniejsze miejsce, w którym znalazłeś jej kosmetyk?

Asia ma wszystkie kosmetyki starannie poukładane, to raczej ja pozostawiam swoje w różnych, dziwnych miejscach i muszę szukać ich po całym mieszkaniu.


3. Jaką ma słabość? Podkłady, żele, a może milion pomadek? 

Zdecydowanie perfumy... Zastanawiam się czasem, po co jej aż tyle zapachów. Jedne na lato, inne na jesień, czy zimę. Za dużo tego... My faceci jesteśmy prostsi - ja mam swój jeden ulubiony zapach i jego się trzymam. Asia uwielbia również lakiery do paznokci i jej kolekcja rośnie w zastraszającym tempie.   

4. Widzisz światełko w tunelu, czy raczej obawiasz się, że niedługo wyniesie ona Twoje rzeczy aby tylko znaleźć kolejne miejsce na produkty?

U nas taki problem nie występuje - Asia lubi minimalizm, nie używa większej ilości kosmetyków niż w danym momencie potrzebuje. Nie licząc perfum, bo ciągle szuka nowych zapachów i ciągle o nich gada...


5. Tak szczerze, czytasz czasem jej wypociny na blogu?

Oczywiście, nawet czasem sprawdzam błędy... Ale dużo roboty przy tym nie mam.

6. Czy coś się w niej zmieniło od kiedy prowadzi bloga? Myślisz, że powinna przestać, czy wręcz przeciwnie, daje jej to możliwość rozwoju? 

Odkąd Asia prowadzi bloga zmieniło się to, że praktycznie każdą czynność musi obfotografować... Nawet zjeść bez zdjęć nie mogę! Czuję się jak celebryta - całe życie upublicznione! A tak na poważnie... Cieszę się, że znalazła pasję, która daje jej radość. A ja dzięki jej blogowaniu mam więcej czasu dla siebie i na granie na PS4 :)


7. Dobra, skoro ona wylewa na siebie tyle tego, to pytanie, czy Ty też korzystasz z dobrodziejstw jej kosmetyków?

Asia raczej nie używa kosmetyków dla brodaczy, mamy zupełnie inne potrzeby, więc nawet nie mam z czego korzystać. No dobra, czasem podkradam jakieś glinki, kremy do rąk i balsamy.


Kochane, dajcie znać jak Wasi faceci reagują na zakupy kosmetyczne, które robicie... :)

Zapraszam również do dziewczyn biorących udział w akcji:
Inga - porcelaindoll.pl
Patrycja -  beautypediapatt.pl
Natalia - www.elfnaczi.pl
Magda - www.delishe.pl
Agata - hellojzaboutbeauty.blogspot.com
Magda - joyofjelly.blogspot.com

Pozdrawiamy!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka