15 lis 2017

Zestaw startowy NeoNail – jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowyWitajcie Kochane!
Przez lata malowania paznokci zwykłymi lakierami miałam dosyć ich ciągłego odpryskiwania i wielokrotnych poprawek... Postanowiłam z tym skończyć, w maju zdecydowałam się na hybrydy, które od tamtej pory non stop goszczą na moich pazurkach. To niezaprzeczalnie jeden z moich najlepszych wyborów ostatnich miesięcy!

Największym plusem manicure hybrydowego jest trwałość. Moje paznokcie rosną szybko, a ja dodatkowo lubię często zmieniać kolory. Hybrydy robię tak około co dwa tygodnie, jednak równie dobrze mogłabym nosić je jeszcze dłużej. Żaden zwykły lakier tyle nie wytrzyma. Kolejny plus to piękny połysk, który utrzymuje się cały czas. A kto nie lubi lśniących paznokci...


Night Sky, Agitated Ocean, Turquoise Wave, Berry Flavor, Violet Garden, Heater Kiss

Dziś po długich tygodniach praktyki postanowiłam napisać poradnik oraz pokazać krok po kroku jak wykonuję manicure hybrydowy za pomocą zestawu startowego NeoNail oraz lakierów z kolekcji Boho... Zaprezentuję Wam również jak wykonać efekt ombre. Zapraszam!


JAK WYKONUJĘ MANICURE HYBRYDOWY PRZY UŻYCIU ZESTAWU STARTOWEGO NEONAIL

1. Za pomocą pilniczka o gradacji 180 nadaję kształt paznokciom. Polerką matowię ich płytkę.2. Przemywam paznokcie wacikiem nasączonym Nail Cleanerem.3. Nakładam cieniutką warstwę Hard Base, utwardzam w lampie przez 60 sekund. Nie przemywam Cleanerem.4. Cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego nakładam równomiernie na płytkę paznokcia oraz na wolny brzeg. Utwardzam w lampie przez 60 sekund. Nie przemywam Cleanerem. Powtarzam ten krok dla uzyskania głębi koloru.5. Aby uzyskać połysk nakładam cienką warstwę Hard Top na paznokcie oraz wolny brzeg. Utwardzam w lampie przez 60 sekund. Paznokcie przemywam Cleanerem, by usunąć lepką warstwę.

6. Na skórki nakładam oliwkę, by nawilżyć skórki.


EFEKT OMBRE

1. Powtarzam cztery pierwsze kroki, jednak jeden paznokieć pozostawiam wolny.

2. Na połowę płytki nakładam odcień Night Sky, a na drugą Turquoise Wave. Pędzelek jaśniejszego koloru wycieram o wacik bezpyłowy tak, by nie miał nadmiaru lakieru po czym wykonuję nim szybkie ruchy cofające góra - dół na środku paznokcia. Ma to na celu połączenie barw. Gdy widzę, że odcienie są wymieszane tworzę równomierne przejście przeciągając pędzelkiem po środku płytki. Utwardzam w lampie przez 60 sekund. Cały krok powtarzam.

3. Powtarzam krok piąty i szósty.

4. Gotowe! Cieszę się pięknymi pazurkami!


Jak widzicie to wcale nie jest takie trudne! Jednak trzeba się do tego trochę przyłożyć i każdy etap wykonywać starannie, zgodnie z kolejnością. Zdecydowanie sprawę ułatwia prezentowany przeze mnie zestaw startowy, ponieważ zawiera wszystko, co jest niezbędne do stawiania pierwszych kroków w sztuce manicure hybrydowego. Buziaki!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka