29 paź 2017

Depilacja laserowa pach - moje wrażenia po pierwszym zabiegu

Witajcie!

My kobiety chcemy czuć się pewnie w każdej sytuacji... Jednak często niechciane owłosienie powoduje u nas dyskomfort, prawda?

Ja największy kłopot mam z włoskami pod pachami - odnoszę wrażenie, że odrastają od razu po zgoleniu, są twarde, szorstkie, a do tego te podrażnienia... Koniec z tym! Niedawno wybrałam się na depilację laserową, by pozbyć się kłopotliwego owłosienia... Dziś chcę podzielić się z Wami moimi odczuciami po pierwszym zabiegu, który miał miejsce w gabinecie depilacja.pl. Gabinet ten znajduje się w Klinice Marii przy ulicy Józefa Piłsudskiego 15 w Białymstoku. To bardzo przyjemne miejsce, ale o tym wspomnę później :)



Długo przed samym zabiegiem jesteśmy informowani jak przygotować się do depilacji. Musimy pamiętać o całkiem sporej ilości rzeczy, do których między innymi należy unikanie jakichkolwiek form depilacji, odstawianie niektórych ziół, leków, kremów, zrezygnowanie z opalania (w solarium oraz naturalnego), odstawienie samoopalaczy, peelingów... Na kilka dni przed zabiegiem należy zaprzestać używania wszelkich blokerów potu, a w jego dzień trzeba zgolić włoski z miejsca przeznaczonego do depilacji pozostawiając kilka do oceny ich koloru oraz grubości. Więcej szczegółowych informacji o przygotowaniu znajdziecie TUTAJ.

Zapewne słysząc o depilacji laserowej na myśl przychodzi Wam pytanie o ból... Ja jako osoba słabo odporna bałam się pierwszego zabiegu, byłam przygotowana na najgorsze. Na szczęście okazało się, że nie było tak źle! Specjalna głowica lekko zasysa skórę i w tym czasie wypuszczana jest wiązka światła. To wszystko! Cały zabieg depilacji pach trwał nie więcej niż dziesięć minut!

A jak jest z efektami? Muszę przyznać, że jak na pierwszy raz są całkiem zadowalające. Włoski są widocznie przerzedzone - daje do duże nadzieje na przyszłość. Wspomnę, że depilacja laserowa usuwa owłosienie na stałe, tak więc jest na co czekać...

Wracając do miejsca, w którym byłam... Klinika Marii, choć to nieduży lokal, jest bardzo przytulna. Ponadto pracują tam miłe i przede wszystkim wykwalifikowane osoby. Do tego należy doliczyć nowoczesny, profesjonalny sprzęt, więc... nie mam zastrzeżeń i wszystkich chętnych na depilację laserową szczerze tam zapraszam!


Buziaki!
PS. Niedługo pojawi się więcej zdjęć, aparat już wraca z serwisu  :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka