11 cze 2017

Woda termalna La Roche - PosayWitajcie Kochane!

Mój dzisiejszy post dotyczył będzie wody termalnej La Roche - Posay. Jest to pierwszy kosmetyk tego typu, który do mnie trafił, więc byłam bardzo ciekawa, czy faktycznie zauważę jego jakiekolwiek działanie... Przecież to tylko woda, a słyszałam o jej cudownych właściwościach takich jak chociażby niwelowanie podrażnień, zaczerwienień i pieczenia skóry. Dodatkowo produkt ten powinien idealnie odświeżać, a także przedłużać trwałość makijażu. To wszystko brzmi niezwykle obiecująco... A jak jest w rzeczywistości... O tym w dalszej części wpisu :)


Produkt La Roche - Posay stosuję tuż po przebudzeniu się, jeszcze przed oczyszczeniem skóry i przed wypiciem szklanki wody z cytryną... Wówczas przynosi mi ulgę, pobudza do działania! Trzymam go w lodówce, taka chłodna mgiełka naprawdę potrafi postawić człowieka na nogi :) Gdy muszę wyjść z domu na dłużej zabieram wodę ze sobą i od czasu do czasu spryskuję nią twarz w celu odświeżenia... W upalne dni sprawdza się rewelacyjnie - jest niezastąpiona! Musicie spróbować :) Produkt użyty na makijaż scala jego warstwy oraz lekko wydłuża trwałość. Jednak należy pamiętać, że nie jest to spray utrwalający i nie można w tej kwestii oczekiwać od niego zbyt wiele :)


Ostatnio moja skóra jest w bardzo złym stanie - walczę z jej zapchaniem, szczególnie na czole mam mnóstwo okropnych krostek, które swędzą... Dodatkowo towarzyszy temu nieprzyjemne uczucie podrażnienia. Woda termalna La Roche - Posay jest w tym przypadku bardzo pomocna, ponieważ szybko przynosi mi ukojenie i lekko zmniejsza nieprzyjemne uczucie na twarzy :) Oczywiście nie redukuje niedoskonałości, ale przecież nie takie jej zadanie...


Prezentowana przeze mnie woda termalna dostępna jest w trzech pojemnościach - 50 ml, 150 ml oraz 300 ml... Pierwsza, mniejsza pojemność idealnie nadaje się do torebki, czy też podróżnej kosmetyczki... Muszę sobie taką sprawić, ponieważ warto mieć ją zawsze ze sobą i uzyskać świetne odświeżenie na gorące, wakacyjne dni.

Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka