25 kwi 2017

Hit za grosze | Makeup Revolution Iconic 3Witajcie Kochane!

Kosmetyki Makeup Revolution towarzyszą mi już od bardzo, bardzo dawna... Obecnie w mojej toaletce można znaleźć ich róże do policzków oraz jedną paletkę (którą chcę Wam dziś przedstawić). Kiedyś kolekcja produktów tej marki była okazalsza, jednak musiałam znaleźć im nowych właścicieli... Spowodowane to było przede wszystkim zakupem toaletki (czyli zmniejszeniem przestrzeni na przechowywanie kosmetyków), a także postanowieniem, że będę w niej trzymać tylko i wyłącznie produkty, które rzeczywiście są mi potrzebne... Ale wracając do tytułowej paletki...


Wykonana jest z grubego plastiku i jak na moje oko prezentuje się raczej standardowo - szału nie ma, ale też nie jest źle... W środku opakowanka znajduje się dwanaście cieni o ciepłej, dosyć różowej tonacji. Jest tam również pacynka, jednak z biegiem czasu gdzieś mi się zawieruszyła i dlatego nie widać jej na zdjęciach.... Małym minusem jest brak lusterka, które niekiedy okazuje się przydatne podczas wykonywania makijażu oka... Ale przecież z jego nieobecnością w palecie zawsze można sobie jakoś poradzić, prawda? :)


Pigmentacja paletki już od pierwszego użycia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie! Spójrzcie tylko na zdjęcia :)


Konsystencja produktu jest dosyć przyjemna, ale lekko sucha i przez to niestety cienie mogą delikatnie się obsypywać podczas aplikacji... Polecam zaczynać makijaż od oczu, a dopiero później przejść do twarzy :)


Prezentowane przeze mnie cienie Makeup Revolution dobrze się blendują, a ich trwałość jest całkiem niezła - na moich tłustych powiekach wytrzymują do około czterech godzin, po tym czasie delikatnie bledną... Wynik może nie jest rekordowy, ale jest zadowalający jak na paletkę za około 30 zł :)

Iconic 3 zrobiła na mnie bardzo pozytywnie wrażenie i pomimo tego, że posiadam droższe paletki to i tak do niej wracam :) Produkt ten mogę polecić osobom, które szukają dobrego, uniwersalnego kosmetyku, a nie chcą wydawać większych sum pieniążków...

Koniecznie dajcie znać, czy znacie tę paletkę i co o niej sądzicie :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka