5 mar 2017

Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek | Białystok | RelacjaDzisiaj na blogu relacja z Pierwszego Zimowego Spotkania Blogerek, które organizowałam wspólnie z Michaliną :) Zrobiłyśmy kawał dobrej roboty! Dziewczyny były bardzo zadowolone i to się liczy najbardziej!

Spotkanie odbyło się 25 lutego 2017 w restauracji Online (polecam!) znajdującej się w Białymstoku. Było nas 12 i to nie tylko z Podlasia, co niezwykle cieszy! Michalina, Natalia, Kasia, Emilia, Ewelina, Kamila, Monika, Patrycja, Marta, Natalia, Ola - dziękuję, że byłyście! :* Popołudnie z Wami to cudownie spędzony czas i bezcenna możliwość poznania się bliżej :) Rozmów oraz świetnej zabawy nie było końca... Niestety wszystko co dobre mija i godziny naszego spotkania zleciały zdecydowanie za szybko... Dziś pozostało tylko miłe wspomnienie, ale przecież zobaczymy się już wkrótce :) Bo Pierwsze Wiosenne Spotkanie tuż, tuż :) 

No ale pozostając nadal przy zimowym spotkaniu warto wspomnieć o pewnej "anonimowej" osobie, która w imieniu mojej współorganizatorki telefonicznie odwołała rezerwację w restauracji, którą początkowo wybrałyśmy... Dzięki za pomoc :) Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym spotkaniem i tak musiałyśmy zmienić lokal na większy, więc jedną kwestię organizacyjną miałyśmy załatwioną :) Super :)
Jak zawsze chcemy pomagać i także tym razem dałyśmy z siebie wszystko, by choć odrobinkę pomóc biednym zwierzaczkom ze schroniska w Białymstoku... Efekt możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej :)


Teraz zapraszam Was na kilka fotek ze spotkania :) No dobra, zdjęć będzie ciut więcej niż kilka... Będzie trochę Nas, trochę upominków (tak, tak blogerka taka zła, bo dostała kosmetyki). Miłego oglądania!
Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny za miło spędzony czas! I do następnego! A z pewnością będzie okazja :) Plany na spotkania w Białymstoku gotowe są prawie na cały rok... Dodatkowo mam zamiar sięgnąć trochę dalej i zorganizować event poza Podlasiem... Do zobaczenia! :)

Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka