28 lut 2017

Perfumy 007 dla kobietW dzisiejszym poście przedstawię Wam interesującą propozycję zapachową...
Mowa tu o perfumach James Bond 007 Women. Aromat ten inspirowany jest kobietami, które przez lata pojawiały się u boku najsłynniejszego książkowego i przede wszystkim filmowego agenta :) Idąc tym tropem można wywnioskować, że powinien być to zapach przepełniony pewnością siebie, lekko zadziorny i z całą pewnością zjawiskowy... Czy taki jest? O tym w dalszej części wpisu! Zostańcie ze mną :)


Na zapach perfum 007 składają się chociażby takie nuty jak róża, bergamotka, gardenia, jaśmin, jeżyny, pieprz, piżmo, cedr oraz wanilia... Więc jest to bardzo ciekawa i dobrze przemyślana kompozycja. Jednak na początku trudno jest wyodrębnić jakiś konkretny aromat, który wychodziłby na prowadzenie... Po rozpyleniu tych perfum wyczuwalny jest raczej ostry, niesprecyzowany mocny zapach... Na szczęście po kliku chwilach zmienia się on w coś pięknego... Zmienia się w otulające ciepło, w wyważoną słodycz z przełamaniem w postaci krnąbrnego pieprzu. Bajka! Zdecydowanie są to perfumy przeznaczone dla kobiet pewnych siebie i mocno stąpających po ziemi, które zapachem chcą podkreślić swoją siłę, pozycję... Jednak nie jest to aromat uwydatniający jedynie moc kobiet... Można nimi wyeksponować także romantyczną duszę i ciepełko, które drzemie w każdej z nas...

Perfumy 007 są całkiem trwałe i na skórze wytrzymują do około pięciu godzin... Może nie jest to rekord, ale w zupełności wystarcza... Na ubraniach czuć je zdecydowanie dłużej :) Zapach ten ma całkiem niezłą projekcję - tworzy tak zwany warkocz i jest dobrze, lecz nie nachalnie, wyczuwalny dla otoczenia (często w sklepie osoby stojące za mną w kolejce chcą się dowiedzieć czym pachnę).


Warto poświęcić chwilę flakonikowi 007... Buteleczka posiada kształt granatu, więc świetnie podkreśla wybuchowość i nieprzewidywalność zapachu. Taki design do mnie przemawia i z pewnością przyciąga wzrok :)

Perfumy James Bond 007 Women są zadziorne, mogą być śmiało stosowane do podkreślenia pewności siebie, a także dzięki ciekawej kompozycji są bardzo fajne... Tak więc myślę, że idea kobiety agenta została przekazana :) Produkt dostępny jest także w nieco delikatniejszej, spokojniejszej wersji, choć oczywiście niepozbawionej odrobiny żywiołowości :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka