21 sty 2017

THIS IS A LOVE STORY | Mini zestaw do makijażu Pupa Milano
Witajcie!

To jest historia miłosna, ale nie taka zwyczajna... To historia z ładnym zakończeniem, a raczej wykończeniem... Starą opowieść o królewiczu zaklętym w żabę zna większość z nas, lecz obecnie nabiera ona nowej formy - całując żabkę w łapkę nie przemienimy jej w przystojnego księcia, otrzymamy natomiast kosmetyki. Na taką oryginalną formę przedstawienia swoich produktów zdecydowała się marka Pupa Milano, która wypuściła na rynek kolekcję THIS IS A LOVE STORY zawierającą zestawy do makijażu - małą żabkę, dużą żabkę, usta oraz koronę.


Ja jestem szczęśliwą posiadaczką niewielkiej, czerwonej żabki Il Principino, w której środku znajdują się cztery cienie do powiek, błyszczyk oraz kremowa pomadka. Żabka ma także lustereczko, a jej korony można używać jako aplikatora. Opakowanie może wydawać się trochę dziecinne, ale jest mega słodkie, urocze i prezentuje się niezwykle ciekawie wśród standardowo wykonanych kosmetyków. Co o nim sądzicie? Czy żabka znalazłaby miejsce na Waszych toaletkach? 


Zostawiając już w spokoju oryginalnie zaprojektowane opakowanie oraz baśnie, należy przyjrzeć się bliżej kosmetykom, bo to o nie przede wszystkim chodzi :) Mi do gustu najbardziej przypadły dwa najjaśniejsze cienie (perłowy oraz łososiowy), które pięknie rozświetlają. Jasny i ciemny brąz również nie są złe, z całą pewnością są dobrze napigmentowane. Cienie wytrzymują około trzech godzin, nie osypują się i nie zbierają w załamaniach. Ich konsystencja jest bardzo przyjemna, jakby aksamitna.


Kremowa pomadka ma świetną, bardzo nasyconą malinową barwę i prezentuje się naprawdę cudownie. To taki dziewczęcy kolor, nadaje ustom świeżości, a także soczystego wyglądu. Trwałość jest tylko przyzwoita - długich godzin bez poprawek niestety nie doświadczymy. Szkoda, bo kolorek jest naprawdę ekstra! Błyszczyk natomiast nie posiada praktycznie żadnej barwy, ma za to połyskujące drobinki, które nadają ustom blask.


Baśniowy zestawik Il Principino posiada podstawowe produkty do makijażu oka oraz ust. Niestety dla mnie jest ich trochę za mało i muszę posiłkować się także innymi kosmetykami. Myślę, że osoby wykonujące delikatny dzienny make - up, lub też stawiające pierwsze kroki w sztuce makijażu, mogą być z niego zadowolone. Żabka wydaje się być świetnym prezentem na zbliżające się walentynki... Także panowie miejcie ją na uwadze i oczarujcie swoje księżniczki w ten wyjątkowy dzień :)

Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka