11 sty 2017

Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek | Białystok | ZapisyCześć!

W dzisiejszym poście zapraszam Was do zapisywania się na spotkanie blogerek, które organizuję wspólnie z Michaliną z bloga Brylantina. Przygotowuję spotkanie już po raz trzeci, ale z Michaliną będzie to pierwsze wspólne dzieło i już nie mogę się go doczekać!

Chciałybyśmy zapoczątkować pewną tradycję, a mianowicie spotkań blogerek o każdej porze roku :) Ja organizować spotkania uwielbiam, uwielbiam spotykać się z innymi blogerkami, więc będzie to sama przyjemność :)

Przechodząc do sedna sprawy serdecznie zapraszamy Was na Pierwsze Zimowe Spotkanie Blogerek, które odbędzie się 25 lutego 2017 r. w Białymstoku w restauracji Gallo Nerro przy ulicy Warszawskiej 30B. Jak zawsze spotkaniu przyświecać będzie szczytny cel, tym razem będzie to pomoc schronisku dla zwierząt w Białymstoku.

Aby zapisać się na spotkanie wystarczy przesłać podany niżej formularz na następujący adres e-mail - spotkanieblogerek2017@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia! Zaproszenia prześlemy do Was poprzez wiadomość zwrotną już następnego dnia (16.01.2017).

Imię i nazwisko:
Adres bloga:
Data założenia bloga:
Tematyka bloga:
E-mali kontaktowy:

Do 25 lutego jeszcze dosyć daleko, ale już rezerwujcie swój czas! Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie udane i poznamy nowe osoby o tej samej pasji... I co najważniejsze - pomożemy biednym zwierzakom :)

Buziaki! :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka