15 wrz 2016

Spotkanie Blogerek Białystok | 10.09.2016

Hej!

Dziś zapraszam Was na moją relację ze spotkania blogerek, które organizowałam wspólnie z Emilką... Spotkaniu towarzyszył cel charytatywny - zbierałyśmy nakrętki dla Milenki :)

Spotkanie odbyło się 10.09.2016 w restauracji Ilios w Białymstoku przy ulicy Grochowej 2... Muszę przyznać, że to bardzo urokliwe miejsce :) Piękne wnętrze, cudowna atmosfera i dobre jedzenie!Jak już pisałam na wstępie, zbierałyśmy nakrętki dla Milenki... Uważam, że miałyśmy ich całkiem sporo, choć zdaję sobie sprawę, że to jedynie kropla w morzu potrzeb...


Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć wszystkie uczestniczki spotkania: Emila, Michalina, Ewa, Bogna, Kamila, Emila i ja :) Była z nami również przesłodka Kornelka - córka Kamili :)

Postanowiłyśmy zrobić dziewczynom niespodziankę i wspólnie z firmami przygotowałyśmy upominki :)
Był również czas na jedzonko :)


Kwiaciarnia FrloraQueen przygotowała piękne bukiety róż dla każdej uczestniczki spotkania ;)
Podsumowując... Spotkanie przebiegło w rewelacyjnej atmosferze! Sama nie wiem kiedy minęło pięć godzin... Niesamowicie cieszę się, że mogłam spotkać się z tak świetnymi dziewczynami!

Na koniec wspomnę, że bardzo żałuję, iż w Białymstoku tak rzadko organizowane są spotkania tego typu... Wydaje mi się jakby na Podlasiu życie blogowe w ogóle nie istniało...

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka