30 wrz 2016

Piękne brwi w kilka sekund! | Bourjois Brow Design Cześć Dziewczyny ;)

Idealnie zrobione brwi działają jak swego rodzaju rama twarzy - podkreślają jej rysy, a nawet potrafią optycznie ją odmłodzić. Super sprawa, prawda? Jednak nie wszystkie kobiety decydują się na podkreślenie brwi za pomocą makijażu... Może się tak dziać przede wszystkim ze strachu przed nieumiejętnym ich zaakcentowaniem lub po prostu brakiem wprawy... Dziś przedstawię pewnego rodzaju wybawienie dla tych osób - maskarę do brwi Bourjois, z którą makijaż staje się znacznie prostszy :) Zapraszam do lektury :)
Maskara Bourjois zamknięta jest w standardowym dla tego typu produktów opakowaniu, czyli w poręcznej, niewielkiej buteleczce (pojemność 6 ml). Żel posiada fajną, miękką, dosyć wąską i długą szczoteczkę, dzięki której podkreślenie brwi jest niezwykle proste, a także bardzo szybkie - wystarczy pięć sekund i gotowe! Produkt zdecydowanie sprawdzi się u kobiet stawiających pierwsze kroki w makijażu - trudno zrobić sobie nim krzywdę... Będzie także świetną opcją dla osób spóźnialskich (takich jak ja - to wada, z którą ciągle walczę) oraz ludzi zawsze gdzieś się śpieszących i nie mających czasu na długotrwałe malowanie brwi na przykład cieniami, czy też pomadą...Kolor maskary, którą Wam prezentuję to 03 Chatain... W ofercie Bourjois Brow Design jest również ciemniejszy, praktycznie czarny odcień 04 Brun. 03 jest dosyć uniwersalnym odcieniem średniego brązu i myślę, że będzie on pasował prawie każdej osobie :)


Teraz trochę o najważniejszym, czyli działaniu... Efekt  jest naprawdę bardzo fajny i przede wszystkim naturalny. Brwi są doskonale wypełnione, a włoski pozostają zdyscyplinowane przez dobrych kilka godzin, więc trwałość jest wielkim plusem tego produktu. Warto wspomnieć, że żel zastyga już w chwilę po nałożeniu na brwi - super!


Stwierdzam zdecydowanie, że jest to mój ulubiony produkt do brwi! Używam go już dosyć długi czas, nigdy mnie nie zawiódł i jak mi się skończy z pewnością kupię po niego bez zastanowienia kolejny raz... Cena tego cudeńka od Bourjois jest bardzo zachęcająca - można go kupić już za około 19 zł :) Warto wypróbować!

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka