5 wrz 2016

Pędzel KAVAI numer 88


http://kosmetykomania.pl/product-pol-5603-KAVAI-88-Pedzel-do-cieni.html

Witajcie ;)

Dziś zapraszam Was na wpis, który powinien szczególnie zaciekawić miłośniczki makijażu oka... Przedstawię Wam niedrogi, lecz wart uwagi pędzelek Kavai numer 88. By nie przedłużać... Zaczynamy :)

Pędzli do makijażu oka jest mnóstwo... Jest ich na tyle dużo, że ciężko jest wybrać jakiś bez chwili zawahania... Zawsze przed zakupem produktu z tej kategorii zastanawiam się, czy włosie nie podrażni moich wrażliwych powiek i wiem, że wiele z Was również ma takie obawy... W swojej kolekcji posiadam jeden pędzel, którego włosie jest tak sztywne i nieprzyjemne, że nadaje się tylko do czyszczenia ubrudzonej tuszem powieki. I tak okrężną drogą dochodzę do sedna - prezentowany przeze mnie produkt to całkowite przeciwieństwo "czyszcika do powiek", którego używałam do tej pory :)


Kavai 88 to bardzo puchaty, mięciutki, a także dobrze zbity pędzelek. Wykonany został z naturalnego włosia kozy i doskonale nadaje się do blendowania cieni. Świetnie sprawdza się również do podkreślania załamania powieki :) Produkt bardzo dobrze leży w dłoni, a jego ładny, prosty, a zarazem elegancki wygląd może się podobać... Pędzelek nie gubi włosia i nie odkształca się - plusik za to :) Warto wspomnieć, że włosie tego produktu jest delikatne i nie podrażnia wrażliwych powiek :) To już drugi pędzel tej firmy, który spełnił moje dosyć spore wymagania...


Pędzel Kavai 88 w sklepie kosmetykomania.pl kosztuje tylko 17.00 zł :) Myślę, że za tak niską cenę warto go wypróbować... Ja mu zaufałam i nie żałuję :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka