18 sie 2016

Olejek I Pomadki Do Ust | ARTDECO Najnowsza Kolekcja Summer Breeze 2016

Cześć!

Jakiś czas temu ARTDECO wypuściło na rynek dwa nowe kosmetyki do ust - odżywczy olejek i długotrwałą pomadkę... Produkty te dotarły i do mnie, więc dziś chciałabym Wam je przedstawić :)

W skład kolekcji Summer Breeze 2016 wchodzą trzy odcienie olejku (Orange Pop, Red Pop i Berry Pop) oraz osiem odcieni pomadki (Iconic Red, Red Passion, Rose Desire, Diva Pink, Berry Afair, Plum Darling, Adorable Nude i Bae Naked). Podkreśliłam te, które posiadam... :) Kolorki są naprawdę piękne, takie żywe i soczyste, ale po kolei...


Produkty zamknięte są w ładnych, dobrze wykonanych opakowaniach o pojemności 6 ml. Dodatkowo pomadki pakowane są w kartoniki :) Ogromnym plusem jest to, że aplikator zarówno w olejku jak i pomadce posiada kształt dopasany do ust, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle łatwa :)


ODŻYWCZY OLEJEK DO UST

Błyszczyk posiada bardzo delikatny różowy kolor oraz cudowny zapach. Po jego użyciu usta są przepięknie podkreślone, a także optycznie powiększone... Świetne jest to, że produkt ten nie jest lepiący tak jak typowe błyszczyki - jest lekki, praktycznie niewyczuwalny :) Dodatkowo usta z nim są bardzo miękkie i takie gładkie... Zapewne dzięki olejkowi z malin, który znajduje się w jego składzie :)


DŁUGOTRWAŁA POMADKA W PŁYNIE

Jestem zakochana w tych pomadkach! Są one świetnie napigmentowane i posiadają piękne, żywe kolory... Ich konsystencja jest dosyć gęsta, kremowa, mimo to nakłada się je na usta niesamowicie łatwo. Trwałość określę jako bardzo dobrą - na moich ustach produkt wytrzymuje do 5 godzin, dosłownie wbija się w usta... Jestem zachwycona! Każda z posiadanych przeze mnie pomadek pięknie lśni, ich wykończenie jest jakby satynowe... Ponadto nie migrują poza kontur ust! Dla mnie bajka!

Podsumowując... Dwa nowe produkty ARTDECO to strzał w 10! Polecam je z czystym sumieniem - mają one piękne kolory, świetną trwałość (w przypadku pomadek także pigmentację). Jestem pod ich wrażeniem - na chwilę obecną to właśnie te produkty goszczą u mnie na ustach najczęściej... Co o nich sądzicie? :)


Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka