23 lip 2016

Idealny pędzel do konturowania twarzy | Kavai nr 20

Hej! :)

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam konturowanie za bardzo ważny element makijażu... Dzięki tej czynności możemy np. wyszczuplić twarz, a nawet nadać jej praktycznie nowe rysy :) Dziś pokażę Wam pędzel, który moim zdaniem idealnie się do tego nadaje - jest to Kavai o numerze 20  :) Zapraszam do lektury!

http://kosmetykomania.pl/product-pol-5556-KAVAI-20-Pedzel-do-pudru-rozu-rozswietlaczy.html

Kavai jest polską marką posiadającą w swojej ofercie pędzle do makijażu zarówno z włosia syntetycznego jak i naturalnego... O firmie tej słyszałam już jakiś czas temu, ale nieszczególnie przyciągnęła moją uwagę... Do czasu, aż zaczęłam poszukiwania dobrego pędzelka do konturowania na sucho :) I tak w moje łapki wpadł produkt Kavai nr 20. Używam go już trochę czasu i przez ten okres wyrobiłam sobie zdanie o nim -  stwierdzam, że to... ideał!


Przedstawiany przeze mnie produkt wykonany został z naturalnego włosia kozy... Przyznam szczerze, że wąchając go można to wyczuć... W swojej kolekcji mam inne pędzle z takiego włosia i pachną one dokładnie tak samo... Chyba taki ich urok, jednak tak naprawdę w niczym to nie przeszkadza... Ale wracając do charakterystyki tego pędzelka...  Jest on lekki, dobrze leży w dłoni, jego włosie jest miękkie, dosyć zbite i co bardzo ważne - nie wypada... Ponadto produkt wygląda ładnie, jest estetycznie oraz starannie wykonany :)  


Dzięki temu pędzelkowi mogę w prosty sposób wymodelować kości policzkowe, żuchwę, czy podbródek... Jest on bardzo precyzyjny i świetnie nadaje się do ostrzejszego tworzenia cieni w tych miejscach ;) Można nim również dobrze rozblendować nałożony produkt. 


Bardzo często sięgam po pędzel Kavai numerek 20, ponieważ praca z nim to czysta przyjemność i sto procent zadowolenia! Można go nabyć np. na kosmetykomania.pl, gdzie kosztuje około 30 zł. Polecam serdecznie!

Buziaki! :**
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka