28 kwi 2016

Maska - krem pod oczy na noc z czereśni japońskiej | Orientana

Hejka :)

Jakiś czas temu w poście z nowościami pokazywałam maskę - krem pod oczy z czereśni japońskiej. Wiele młodych osób twierdzi, że produkty tego typu nie są jeszcze dla nich... Ja uważam, że o delikatną skórę wokół oczu należy zawsze dbać, dlatego też kosmetyku Orientana używam regularnie i dziś postanowiłam podzielić się z Wami opinią na jego temat. Zapraszam do lektury :)


Maska - krem znajduje się w ładnej tubeczce, z której łatwo wydobyć produkt. Jego konsystencja jest bardzo fajna - gęsta, kremowa, delikatna. Kosmetyk świetnie się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając po sobie żadnej warstwy. Zapach kremu jest miły dla nosa, nie przeszkadza w aplikacji. Wydajność jest w porządku - produktu używam codziennie na noc przez ponad miesiąc i wciąż sporo go mam :)


Działanie produktu określam jako delikatne - cienie pod oczami (po dłuższym, regularnym stosowaniu) rozjaśniły się troszeczkę, zmarszczki zostały nieznacznie spłycone. Całkiem dobrze i szybko maska - krem likwiduje oznaki zmęczenia, przywraca promienny wygląd oraz świeżość spojrzenia. Duży plus należy się za to, że produkt nie uczula, ani nie podrażnia wrażliwej skóry.  


Pomimo, że maska - krem pod oczy z czereśni japońskiej Orientana daje tylko delikatne rezultaty, jestem z tego produktu zadowolona. Efekty uzyskane dzięki niemu są widoczne i to się liczy. Używałam już sporej ilości kremów, których producenci obiecywali wiele i na obietnicach się skończyło, więc zauważalne rezultaty, jakie by nie były - cieszą :)

Używałyście tego kosmetyku? Co o nim sądzicie? :)

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka