20 kwi 2016

MASKA DOTLENIAJĄCA Z CO₂ | L'Biotica

Hej! :)

Konferencja Meet Beauty już w najbliższą sobotę, więc przygotowania do niej wkraczają w decydującą fazę :) Na szczęście większość rzeczy mam już zapięte na ostami guzik :) Dziś zapraszam Was na recenzję maseczki, która w ostatnim czasie pomagała mi w walce o piękniejszą cerę :)


Kartonowe opakowanie produktu L'Biotica skrywa w sobie szczelinie zapakowaną saszetkę z maską. Jej tkanina jest bardzo mocno nasączona serum z wysoką zawartością składników aktywnych, których zadaniem jest zadbać o cerę, nawilżyć ją, a także zregenerować. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie używałam masek w tkaninie i byłam trochę ciekawa, z czym to się je :)

Maskę bardzo łatwo nałożyć na twarz, a dzięki temu, że jest ona tak mokra nie odchodzi od skóry i idealnie przylega w każdym miejscu. Trzymając ją na twarzy możemy wszystkie czynności wykonywać bez najmniejszych przeszkód.


Muszę przyznać, że byłam bardzo ciekawa jaki efekt osiągnę z tą maską, więc 15 minut aplikacji przebiegało dosyć niecierpliwie... Gdy zdjęłam tkaninę z twarzy moim oczom ukazała się całkiem fajnie wygładzona skóra :) Pory zostały delikatnie zmniejszone, cera stała się promienna i dobrze nawilżona :) Dodam, że podczas aplikacji nie odczuwałam pieczenia, ani uczucia gorąca na twarzy, co często mi się zdarza, gdy mam na twarzy jakąś maseczkę.


Cena maski L'Biotica to około 10 złotych... Myślę, że jak za jednorazową przyjemność to trochę dużo... Jednak stwierdziłam, że będę wracać do tego produktu przed tak zwanym "większym wyjściem" - wtedy będę mieć pewność, że moja skóra zostanie zaspokojona w stu procentach.

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka