4 kwi 2016

Krem nawilżający | Argan + Makadamia + Marula | Bielenda

Hejka :) 

Skóra mojej twarzy jest bardzo kapryśna i tak naprawdę nie wiem czego się po niej spodziewać. Raz jest przesuszona, raz tłusta, a innym razem piekąca oraz podrażniona. Produktów pielęgnacyjnych używałam już całą masę, a dziś zdam Wam relację z działania kosmetyku, który dobrze dbał moją skórę na przestrzeni ostatnich miesięcy (luty/marzec). Mowa tu o Kremie Nawilżającym Bielenda Argan + Makadamia + Marula. Zapraszam do lektury :)

Opakowanie:

Krem znajduje się w poręcznym, szklanym słoiczku, z którego bardzo wygodnie się korzysta. Może nie jest to super higieniczne, ale dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i łatwo mogę wydobyć kosmetyk.

Konsystencja, zapach, wydajność:

Produkt Bielenda posiada lekką, gładką konsystencję i bardzo łatwo go rozprowadzić. Krem  błyskawicznie wtapia się nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Jego zapach jest delikatny, mogę stwierdzić, że dosyć neutralny - nie przeszkadza on w użytkowaniu, ani też specjalnie go nie umila. W sumie może to i lepiej - nie przepadam za mocno aromatyzowanymi produktami do twarzy. Wydajność produktu niestety nie należy do najlepszych... Krem bardzo szybko znikał ze słoiczka, choć starałam się go oszczędzać... 


Działanie:

Skóra po użyciu tego kremu jest dobrze nawilżona, a do tego zmatowiona (lubię kosmetyki, które nawilżają jednocześnie matując). Produkt dawał mi uczucie komfortu na cały dzień i to jest duży plus! By wzmocnić działanie kremu można dodać do niego odrobinę olejku arganowego - raz na jakiś czas tak robiłam, ale niestety nie zaobserwowałam, by produkt działał jakoś lepiej... W sumie oprócz dobrego nawilżenia nie zauważyłam, by krem robił coś więcej... ale i tak jestem z niego zadowolona, ponieważ solidne nawilżenie to podstawa...


W ostatecznym podsumowaniu Krem Nawilżający Argan + Makadamia + Marula oceniam pozytywnie :) Używałam go, gdy na zewnątrz było chłodne, a w domu suche powietrze... Niejeden produkt poległby w takich niekorzystnych warunkach, a ten kosmetyk dzielnie dbał o mój komfort odpowiednio i długotrwale nawilżając skórę.

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka