26 kwi 2016

Konferencja Meet Beauty 2016 | Relacja

Witajcie :)

Dziś przedstawię Wam moją relację z Konferencji Meet Beauty II, która odbyła się 23 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie przeznaczone było dla 300 osób prowadzących popularne blogi oraz vlogi urodowe i trwało od godziny 10.00 do 17.00. Zostałam zaproszona na to wydarzenie już po raz drugi - bardzo się z tego cieszę :)


Skromnie napiszę, że pod względem organizacyjnym stanęłam na wysokości zadania i już kilka dni przed konferencją miałam wszystko gotowe (strój, torebkę, buty, itp). Dzień przed wyjazdem przygotowałam każdą potrzebną mi rzecz, by niczego nie zapomnieć, a także, by nie tracić zbyt dużo czasu na poranne szukanie czegoś... Wszystko ładnie, pięknie, a i tak prawie spóźniłam się na pociąg... Czyli tak jak zawsze...


Pobudka w sobotę o 4 rano brzmi przerażająco, jednak dosyć szybko udało mi się wstać i bardzo sprawnie się szykować  :) O godzinie 7, w wielkim pośpiechu, udałam się na swój środek transportu, który zawiózł mnie prościutko do Warszawy Wschodniej :) Cieszę się, że w drodze dołączyła do mnie Michalina, z którą jeszcze w marcu umówiłam się na wspólną podróż :) W innym wypadku z całą pewnością mogłabym usnąć i przy okazji pojechać za daleko... Po przybyciu na miejsce miałyśmy dosłownie kilka przystanków tramwajem na stadion, więc na konferencję dotarłyśmy o czasie :)
W recepcji otrzymałam identyfikator z imieniem i nazwiskiem oraz adresem bloga :) Następnie udałam się do sali, gdzie mym oczom ukazały się stoiska wielu firm... Jeszcze nie dane było mi zobaczenie ich z bliska, ponieważ na 10.30 byłam zapisana na warsztaty z marką Tołpa. Zwiedzanie musiałam odłożyć na później, ale za to dowiedziałam się jak kupować kosmetyki "z głową" :)Po wykładzie mogłam ruszyć i podziwiać stoiska takich firm jak: Indigo Nails, Eveline, Lirene, Glov, Golden Rose, got2b, Gliss Kur, Palmer's, Bielenda, Pilomax. Stoiska te były niezwykle kolorowe, pełne ciekawych kosmetyków i z bardzo fajną, fachową obsługą. W niektórych miejscach można było również zrobić sobie makijaż, fryzurę oraz pomalować paznokcie. Sporo czasu spędziłam na rozmowie z przemiłymi Paniami z Lirene, Eveline oraz Glov, które pozdrawiam :) 


Meet Beauty to w dużej mierze warsztaty, ale ja w tym roku postawiłam na integrację :) Ominęłam parę wykładów i dzięki temu udało mi się poznać wiele wspaniałych osób, które do tej pory znałam jedynie z bloga/YT. Serdeczne pozdrowienia dla:

Sabiny, Magdaleny, Justyny, Patrycji, Klaudyny, Sary, Ady, Katarzyny oraz Michała :)

Muszę przyznać, że tegoroczna edycja podobała mi się znacznie bardziej niż poprzednia... Przede wszystkim było więcej miejsca, można było spokojnie porozmawiać i wypić kawę :) Nie ma co ukrywać, najwięcej czasu spędziłam z Michaliną, Martą oraz Marleną. Było bardzo miło :) Jesteście cudowne!


Powrót z konferencji zaplanowałam na godzinę 18, ale oczywiście pociąg, którym miałam wracać był spóźniony... Na szczęście oczekiwanie zbytnio się nie dłużyło, ponieważ towarzyszyła mi ponownie Michalina :) Do domu wróciłam około godziny 21, ledwo żywa i obolała, ale szczęśliwa :) Meet Beauty po raz kolejny okazało się fajnym wydarzeniem, które powinno obywać się częściej :) W moim regionie blogosfera jest bardzo skromna, więc spotkanie tylu osób podzielających moją pasję to niezwykle miła odskocznia :)

Takie cuda przywiozłam z Meet Beauty ;))Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka