15 lut 2016

Działanie płynnego złota na włosy

Cześć Dziewczyny!

Olejek arganowy nazywany jest płynnym złotem i w sumie ciężko się z tym nie zgodzić... Olejek jest niesamowicie wszechstronny, w sprzedaży znajduje się wiele kosmetyków, które mają go w składzie. Jakiś czas temu dostałam od Was kilka pytań na temat działania olejku arganowego na włosy (bo na nie najczęściej go stosuję), więc dziś napiszę małe, co nieco na ten temat :) Zapraszam do czytania!


Jak stosuję olejek arganowy:

Olejek arganowy stosuję przede wszystkim do całonocnej kuracji. Wieczorem odrobinę olejku rozgrzewam w dłoniach, by miał odpowiednią temperaturę i łatwej się rozprowadzał. Następnie nakładam go na wilgotne lub suche włosy i tak pozostawiam. Rano myję głowę i gotowe :) Warto wspomnieć, że olejek arganowy, choć jest tłusty, bardzo łatwo spłukać.

Kurację przeprowadzam, co trzy dni. Olejek arganowy daje świetne efekty, jednak zbyt często stosowany może doprowadzić do zbytniego obciążenia włosów.


Efekty:

Olejek arganowy zawiera bardzo cenne składniki, takie jak np. nienasycone kwasy tłuszczowe, czy witaminę E dlatego też przynosi wiele dobrego włosom - natychmiastowo stają się one niesamowicie lśniące, gładkie, mięciutkie. Ponadto zdecydowanie łatwiej się rozczesują i stylizują. Przy regularnym stosowaniu olejku zauważalna jest poprawa stanu włosów i to ogromna poprawa! 


Olejek, który posiadam ma poręczne opakowanie z pipetką. Lubię takie aplikatory, ponieważ są bardzo wygodne, precyzyjne i co najważniejsze - higieniczne. Dodatkowo buteleczka prezentuje się bardzo ładnie, elegancko. 

Cena: 24 zł
Pojemność: 30 ml


Kochani, specjalnie dla Was mam kod rabatowy (10%) na wszystkie produkty w sklepie ArganSpa.
Kod - AsiaN
Kod rabatowy ważny jest do 08.06.2016 

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka