20 lut 2016

Aktywna maska korygująca na noc | Bielenda

Witajcie :)

Chyba tylko niewiele osób nie ma problemów z niedoskonałościami... Ja niestety mam - malutkie, ale mam... Trzeba sobie jakoś z nimi radzić, więc od jakiegoś czasu regularnie (trzy razy w tygodniu) używam maski korygującej z Bielendy. Dziś przyszła pora, by podzielić się z Wami moją opinią na jej temat.Od producenta:

Aktywna maska korygująca do cery z niedoskonałościami profesjonalnie pielęgnuje skórę w nocy. Zawiera 10% KWAS MIGDAŁOWY + KWAS LAKTOBIONOWY + WITAMINA B3

Redukuje pory i błyszczenie skóry
Rozjaśnienia przebarwienia
Wygładza i dodaje blasku cerze


Skład:Stosowanie:


 Opakowanie:

Produkt znajduje się w poręcznej, ładnej tubce -  łatwo wydobyć z niej odpowiednią ilość maseczki. Opakowanie ma bardzo czytelną i przejrzystą szatę graficzną. Niestety mało praktyczne jest odkręcanie i zakręcanie tubki przy każdym użyciu - myślę, że typowy "klik" sprawdziłby się tutaj lepiej.


Konsystencja i wydajność:

Konsystencja tej maseczki jest dosyć płynna, żelowa. Bardzo łatwo rozprowadza się ją na twarzy. Jak pisałam na początku używam tego kosmetyku trzy razy w tygodniu już od dłuższego czasu, a produktu pozostało jeszcze sporo - myślę, że to właśnie dzięki konsystencji - maseczki nie trzeba dużo, by pokryć całą twarz :)


Działanie:

Działanie produktu Bielenda zadowala mnie w stu procentach :) Już po pierwszym jego użyciu stwierdziłam, że moja twarz jest przyjemniejsza w dotyku i jakby bardziej promienna. Przy dłuższym stosowaniu maseczki były zauważalne widoczne efekty takie jak: zmniejszenie porów, wygładzenie oraz rozjaśnienie skóry :) 

Produkt ten ma jeden minus, a mianowicie to, że twarz po nałożeniu na nią maseczki jest dosyć lepka, więc kładąc głowę na poduszkę czuć lekki dyskomfort. Jednak dla widocznych rezultatów da się to przeżyć :)


Podsumowując, stwierdzam, że Aktywna Maska Korygująca to bardzo pomocny produkt i z całą pewnością warto go wypróbować.

Cena: 17 zł
Pojemność: 50 ml

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka