21 sty 2016

O tym jak w szybki sposób zniszczyć sobie paznokcie | Odżywka z kompleksem witaminowym | Kosmed

Hej Kochane! :)

Dziś przedstawię Wam moją opinię na temat odżywki do paznokci Kosmed, którą dostałam na Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek...  Niestety jej recenzja nie będzie pozytywna. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, zapraszam do dalszej części posta.


Od czasu gdy przestałam obgryzać paznokcie (około pięć lat temu) staram się o nie dbać i myślę, że dobrze mi to wychodzi. Przez ten czas bardzo rzadko się łamały, nigdy nie były rozdwojone. Napiszę nieskromnie, że moje paznokcie ze względu na swoją długość nie raz wzbudzały zachwyt, jak i zazdrość u innych kobiet. 


Jako lakieromaniaczka często zmieniam kolor paznokci, tym samym za każdym razem nakładam na nie jakąś odżywkę. Od połowy praktycznie do końca grudnia używałam produktu Kosmed. Nie będę rozpisywać się o pędzelku, buteleczce, itp... napiszę o szkodach jakie u mnie wywołała ta odżywka... Kilka dni od nałożenia tego produktu na płytkę paznokci zauważyłam, że dziwnie się wyginają, stały się takie jakby "elastyczne". Popełniłam błąd, ponieważ nie zwróciłam na to większej uwagi... W Święta połamał mi się pierwszy paznokieć i to w takim miejscu, że odsłonił kawałek skóry pod nim (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi). Nie powiązałam tego z nowym produktem jaki zaczęłam stosować i nakładałam odżywkę Kosmed dalej... Jakiś czas później zaczęły łamać i kruszyć mi się kolejne pazurki. Pojawiły się na nich przebarwienia oraz plamy. Ich stan zaczął mnie przerażać... Przeszukałam chyba cały internet, by dowiedzieć się jaki skład ma ta odżywka i niestety nic na ten temat nie znalazłam - jedyne wartościowe informacje to wzmianki, że komuś produkty tej firmy również zniszczyły paznokcie. Jak najszybciej odstawiłam tą odżywkę, a dziś wylądowała w śmietniku... Spoglądając na nią ostatni raz postanowiłam napisać ten post, by Was przed nią ostrzec... Przez nią skończyłam z połamanymi paznokciami i pewnie minie sporo czasu nim odzyskają swój dawny blask...

Zdecydowanie NIE POLECAM!! 
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka