25 sty 2016

Czy warto wydać ponad 200 złotych na odżywkę do brwi? | RevitaBrow Advanced | RevitaLash

Witajcie! :)

Odkąd pamiętam moje brwi były rzadkie, włoski bardzo cienkie, dodatkowo prawa brew była krótsza przez bliznę, którą posiadam od dzieciństwa. Nie było to dla mnie zbyt komfortowe... Od kilku lat staram się malować brwi tak, by nie wyglądały na takie cienkie i krótkie... Pod koniec listopada postanowiłam użyć odżywki do brwi RevitaBrow Advanced i dziś przedstawię efekty jakie dzięki niej osiągnęłam. Jeśli jesteście ciekawe jak się u mnie sprawdziła to zapraszam do dalszej części posta :)


Opakowanie:

Produkt zamknięty jest w prostym, lecz bardzo eleganckim opakowaniu posiadającym wygodny aplikator - dzięki niemu z łatwością oraz precyzyjne można nałożyć odżywkę na brwi :)


Stosowanie:

Producent zaleca, by odżywkę nakładać raz na dobę na umytą i suchą skórę. Tak też robiłam. Codziennie przed snem przecierałam swoje brwi wilgotnym patyczkiem kosmetycznym (żeby mieć pewność, że nie ma na nich np. kremu do twarzy), a następnie wycierałam je chusteczką. Dopiero po tej czynności nakładałam odżywkę przeciągając kilkakrotnie aplikatorem po brwiach.


Efekty jakie otrzymałam:

W dniu rozpoczęcia kuracji zrobiłam zdjęcie swoich brwi, zapisałam je na dysku i od tamtej pory go nie widziałam... Aż do wczoraj... Porównując zdjęcie sprzed kuracji z tym, które zrobiłam już po byłam w wielkim szoku! Aż wstyd mi pokazywać fotografię z listopada... Miałam straszne brwi :(

Ale to już przeszłość... Dziś na szczęście mogę cieszyć się lepszymi brwiami, które mi się podobają :) W cudowny sposób wyrosły mi nowe włoski, nawet niedaleko blizny. Odżywka RevitaBrow Advanced sprawiła, że moje brwi są ciemniejsze, wyraźnie gęstsze :) Spójrzcie na zdjęcie i oceńcie same :) Dodam, że produkt ten mnie nie uczulił, ani też nie podrażnił.


Podsumowując:

Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule stwierdzam, że TAK! Kwota jest całkiem spora, ale rezultaty otrzymane dzięki tej odżywce są imponujące - w końcu mogę cieszyć się pięknymi brwiami, takimi jakich nigdy nie miałam. Osoby z problematycznymi brwiami powinny po nią sięgnąć i z pewnością się nie rozczarują.


Cena:   około 270 zł   za   3 ml

Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka