23 sty 2016

Bronzer idealny | Bahama Mama | The Balm

Cześć Dziewczyny!

Uwielbiam konturowanie twarzy! Dzięki tej czynności mogę w bardzo łatwy sposób np. skorygować rysy twarzy, czy chociażby wyszczuplić nos :) Dziś przedstawię Wam produkt, który jest dla mnie niezastąpiony w konturowaniu - mowa tu o słynnej już mamuśce The Balm... Zapraszam do czytania :))


Opakowanie:

Wszystkie produkty The Balm posiadają świetne, stylowe, ciekawe i niesamowicie oryginalne opakowania :) Bez wątpienia opakowanie bronzera Bahama Mama również zachwyca... Jest to kartonowa jakby książeczka i pierwsze co przyciąga wzrok to jej wygląd retro oraz piękne kolory. Opakowanie jest nie tylko bardzo ładne, lecz również w pełni funkcjonalne - w środku z jednej strony znajduje się bronzer, a z drugiej przydatne lusterko. Paletka zamykana jest na magnes, więc o niekontrolowanym jej otwarciu nie ma mowy. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kartonowa otoczka, którą można założyć na produkt.


Kolor, pigmentacja i konsystencja:

Kolor tego produktu określiłabym jako oliwkowo - brązowy. Jest to zdecydowanie chłodny odcień, bardzo naturalny. Myślę, że nadaje się dla bladziochów, jak również dla osób o ciemniejszej karnacji. Produkt nie posiada drobinek rozświetlających, więc jest całkowicie matowy. Jak dla mnie to duży plus i w konturowaniu bardzo ważna cecha.

Pigmentacja bronzera The Balm jest bardzo mocną stroną tego produktu, jest na najwyższym poziomie! Niewątpliwe to duża zaleta, jednak czasami też i kłopot - trzeba uważać, by nie zrobić sobie plam. Osoby mniej wprawione mogą mieć z tym problemy. Szczerze muszę przyznać, że moja pierwsza aplikacja tego kosmetyku nie należała do udanych - po prostu nie spodziewałam się aż tak dobrej pigmentacji. Teraz wiem, że wystarczy praktycznie jedno muśnięcie pędzlem, by uzyskać idealny efekt.

Konsystencja tego produktu jest bardzo przyjemna - aksamitna, mięciutka i wydaje się być jakby kremowa :)Aplikacja i efekt:

Bronzer bezproblemowo nakłada się na twarz, łatwo też się go rozciera. Umiejętnie nałożony nie tworzy plam. Dzięki niemu z łatwością mogę wyszczuplić twarz, a także poprawić jej symetrię. Uzyskany efekt jest bardzo naturalny, po prostu świetny!


Trwałość i wydajność:

Bronzer nałożony na twarz bez poprawek wytrzymuje na niej cały dzień. To w pełni zadowalający rezultat. Produkt jest również wydajny - to z pewnością zasługa rewelacyjnej pigmentacji.Podsumowanie:

Zdecydowanie jest to mój hit! Jak dla mnie ten produkt nie posiada wad. Jestem nim całkowicie zauroczona! Uwielbiam go przede wszystkim za naturalny kolor, genialną pigmentację, prostotę użytkowania, piękny efekt i trwałość :) Wiadomo, że opakowanie jest rzeczą drugorzędną, ale fajnie jak przyciąga wzrok - ten bronzer z całą pewnością takie ma. The Balm Bahama Mama - polecam ten produkt każdemu!


Co sądzicie o tym produkcie? :)

Pozdrawiam :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka