10 gru 2015

Rękawica złuszczająca | Bump eRaiser

Witajcie :)

Dziś chciałabym przedstawić Wam moją opinię na temat rękawicy złuszczającej Bump eRaiser. Zapraszam do czytania :)


Od producenta:
Profesjonalna złuszczająca rękawica Bump eRaiser z zawieszką prysznicową.
Unikalna mieszanka najlepszej jakości włókien pomaga usunąć martwe komórki skóry, poprawia krążenie i pozostawia skórę miękką i gładką.
Idealna do stosowania przed depilacją/goleniem lub stosowaniem samoopalaczy.
Regularne stosowanie zapobiega wrastaniu włosków oraz pomaga wydostać się włoskom spod martwego naskórka.


Przyznam szczerze, że gdy wyjęłam tą rękawicę z opakowania to trochę się wystraszyłam... Pomyślałam, że mogę zrobić sobie nią krzywdę... Jeszcze tego samego dnia pierwszy raz jej użyłam i wiedziałam już, iż moje obawy były bezpodstawne :) Rękawica Bump eRaiser jest niezłym "zdzierakiem", lecz nie powoduje żadnych szkód na skórze - co jest bez wątpienia bardzo ważne!
Jej użytkowanie jest bardzo proste - wystarczy założyć ją na dłoń, następnie masować ciało. I tyle :) Rękawica Bump eRaiser posiada sznureczek służący do tego by bezpiecznie powiesić ją w łazience i np. pozostawić do wyschnięcia. Jest to bardzo wygodne oraz higieniczne rozwiązanie! :)

Rękawicy złuszczającej używam kilka razy w tygodniu - zarówno jako peeling ciała, jak i tuż przed depilacją. Po jej zastosowaniu moja skóra zyskuje zdrowy koloryt, a także jest bardzo miękka. Używając tego produktu dłuższy czas zauważyłam, tak jak obiecuje producent, mniejszą ilość wrastających włosków :) Bardzo mnie to cieszy!

Polubiłam ten produkt i szybko się z nim nie rozstanę! Rękawica Bump eRaiser jest bardzo pomocna w usuwaniu martwego naskórka, dodatkowo sprawia, że po depilacji czuje się komfortowo. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz użyłam mojego niegdyś ulubionego peelingu kawowego :)

Cena: 68 zł

Buziaki! :**
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka