13 gru 2015

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek | Białystok

Witajcie ;)

05.12.2015 to dla mnie bardzo ważna data, ponieważ w tym dniu odbyło się Mikołajkowe Spotkanie Blogerek, które organizowałam wraz z Emilią. I tu od razu chciałbym napisać, że jestem z nas dumna :) Udało się nam! I choć niejednokrotnie nasze pomysły co do organizacji były zupełnie odmienne, ostatecznie stworzyłyśmy coś wspaniałego!


Nasze spotkanie było bardzo udane - to po części zasługa pełnego klimatu miejsca, w którym się odbyło. Odskocznia Gastropub w Białymstoku to lokal, do którego z całą pewnością warto zajrzeć. Jest tam przemiła obsługa, smaczne jedzenie i oryginalny wystrój będący świetną alternatywą dla nudnych oraz pozbawionych wyrazu wnętrz.Choć niektóre osoby twierdzą, że blogerka łasa jest na darmowe kosmetyki, my po raz kolejny udowadniamy, że to tylko puste, bezwartościowe oszczerstwa... Naszemu spotkaniu przyświecał szczytny cel - pomoc zwierzętom z białostockiego schroniska. Wraz ze sklepem zwierzakowo.pl oraz candleroom.pl uzbierałyśmy ponad 200 kg karmy (były też koce, zabawki, czyli wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy). Zima to bardzo ciężki okres dla zwierząt i wiem, że nasze dary to jedynie kropla w morzu potrzeb... ale i tak jestem zadowolona, ponieważ dziewczyny postarały się i przynajmniej na jakiś czas pieski będą miały więcej jedzenia.
Kilka nocy przed piątym grudnia nie mogłam spać, a także ogarnął mnie ogromny stres, ponieważ obawiałam się, czy wszystko pójdzie dobrze... Spotkanie zaplanowane było na godzinę 13 i dosłownie do ostatniej chwili kończyłyśmy z Emilką przygotowania (dziękuję również pracownikom Odskoczni Gastropub za pomoc). Gdy wszystkie dziewczyny się zebrały, gdy zamieniłyśmy pierwsze słowa, poczułam wielką ulgę i nabrałam pewności, że wszystko się uda... Nie myliłam się :) Spotkanie odbyło się w niesamowitej atmosferze, którą umiliło przybycie Pani Ewy z portalu białystokonline.pl (w celu napisania o nas artykułu), a także losowanie nagród, smakowite jedzenie oraz picie, tradycyjna wymianka kosmetyczna i co najważniejsze - przepyszny tort będący prezentem od Odskoczni Gastropub. Również upominki od firm sprawiły, że Mikołajkowe Spotkanie faktycznie było Mikołajkowe, czyli pełne prezentów i magii...

 
  
Organizacja spotkania, choć może się tak nie wydawać, to ciężka praca i wiele poświęconego czasu... Ale jest jedna rzecz, która wynagrodziła mi wszystkie trudy - uśmiechy dziewczyn! Ich szczera radość to coś co pomimo zmęczenia dodawało mi sił... Nawet wspomnienie po kilku dniach tych chwil sprawia, że robi mi się cieplej na sercu :)


Uczestniczki Mikołajkowego Spotkania:
Ewa - moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com
Magda - swiat-blanki.blogspot.com
Magdalena - mm-world-of-women.blogspot.com
Kasia - double-identity.blogspot.com
Paula - land-of-bliss.blogspot.com
Martyna - five-star-girl.blogspot.com
Michalina - zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com
Marlena - kuferekmarleny.blogspot.com
Emila - kobiecosci.blogspot.com
Ja :))

Fajnie było się z Wami spotkać :*


Pozdrawiam!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka