30 gru 2015

Krem | Włosy normalne i suche | Il Salone Milano

Hejka!

Choroby ciąg dalszy... Plus tego jest jeden - mam czas na nadrobienie zaległości w recenzjach... Dziś pod lupę biorę maskę/krem do włosów normalnych i suchych Il Salone Milano. Zapraszam do lektury :)


Produkt ten zawarty jest w ekskluzywnie wyglądającym opakowaniu. Niestety pomimo ładnego wyglądu jest ono trochę nieporęczne - ciężko wydobyć produkt, szczególnie mokrymi rękoma. Nie lubię odkręcanych buteleczek, wolę pompki lub chociaż klasyczny "klik". Jednak uważam, że warto się pomęczyć, ponieważ gdy krem zostanie wyciśnięty od razu czuć przepiękny zapach. Aromat ten bardzo mi się podoba i jest jedną z mocniejszych stron tego kosmetyku. 

Samo działanie kremu nie zrobiło na mnie większego wrażenia... Marka jest przedstawiana jako rewelacyjna, stosowana przez fryzjerów z całego świata do wielu lat... Nic w tym dziwnego, że miałam co do tego produktu wielkie oczekiwania... Kosmetyk ten sprawia, że włosy są miękkie, lśniące, a także bardzo ładnie pachnące. Niestety spodziewałam się lepszego działania... Nie piszę, że jest to zły produkt jednak po reklamach producenta myślałam, że znalazłam kosmetyk idealny do moich włosów, a tu lekkie rozczarowanie... Używając tego kremu wraz z szamponem oraz odżywką tej marki efekty były bardziej zadowalające.  

Warto wspomnieć, że krem bezproblemowo rozprowadza się na włosach - to zasługa odpowiedniej konsystencji. 

Przedstawiona ocena pewnie trochę zniechęca do zakupu tego produktu, lecz są to moje odczucia. U kogoś może sprawdzić się o wiele lepiej niż u mnie. Jeśli kogoś interesuje ta marka można po nią sięgnąć i na własnych włosach przekonać się, czy obietnice producenta są prawdziwe.

Cena: 30 zł
Pojemność: 250 ml


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!
UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ!!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka