8 lis 2015

Silikonowa myjka do twarzy | For Your Beauty

Witajcie :)

Mimo, że organizacja Mikołajkowego Spotkania Blogerek pochłonęła mnie na dobre to znalazłam chwilę aby napisać dla Was moi kochani kolejny post :) 

Chcę też serdecznie podziękować Wam za to, ze jesteście ze mną ♥ Ostatnio ujrzałam cudowną liczbę 300 obserwatorów! A łącznie z obserwatorami na G+ jest Was już ponad 800! Bardzo się cieszę ♥

Ostatnio zamieściłam na Instagramie (klik) zdjęcie silikonowej myjki do twarzy For Your Beauty, która wzbudziła spore zainteresowanie. Tak więc postanowiłam Wam ją przybliżyć.Myjka FYB jest niewielkich rozmiarów i całkiem dobrze leży w dłoni. Z tyłu posiada specjalny uchwyt, który ma za zadanie ułatwiać jej użytkowanie. Mi on jakoś przeszkadza - w połączeniu z wodą robi się śliski i myjka już kilka razy upadła mi na podłogę. Zawsze się wtedy wkurzam, ponieważ aby dokończyć mycie twarzy muszę najpierw wyszorować myjkę. Pewnie już dawno skończyła by w koszu na śmieci, lecz ratuje ją świetne działanie.


Myjka ma fajne, wyginające się ząbki, które masują, a także dokładnie oczyszczają. Skóra twarzy po jej użyciu jest mega mięciutka, wygładzona, lepiej ukrwiona. Czuć, że jest świetnie przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Do tej pory używałam szczotek do mycia twarzy, ale jak na razie myjka z nimi wygrywa. Tak więc działanie tego produktu w pełni mnie zadowala.


Myślę, że myjka FYB to bardzo udany produkt, którym warto się zainteresować. Tym bardziej, że jej cena jest niewielka (5 zł). Zauważyłam także, że jest podobna do słynnego Brushegg i wydaje mi się. że z powodzeniem może być jego zamiennikiem. Chociaż to tylko moja teoria, ponieważ tego nie wypróbowałam.

Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka