29 lis 2015

Lista życzeń na przyszły rok

Hej! :)

Koniec roku to nie tylko czas podsumowań, lecz także planów - również tych zakupowych. Postanowiłam sporządzić moją listę życzeń aby o niczym nie zapomnieć oraz by nie kupić zbyt wielu niepotrzebnych rzeczy (jak to ja...). Choć do końca roku pozostał jeszcze miesiąc, prezentuję listę już dziś, ponieważ obawiam się, że później nie miałabym na to czasu. Chciałbym także dowiedzieć się od Was czy wybrane przeze mnie przedmioty są warte uwagi, czy może znacie ich lepsze zamienniki...

Zapraszam do przeglądania oraz komentowania :)
1. Pomadka MAC Angel


Kupując szminkę zawsze stawiałam na mocny kolor, jednak ostatnio zaczęły kręcić mnie neutralne odcienie. Wydaje mi się, że pomadka MAC Angel jest idealna na każdą okazję, więc dobrze by było mieć taką w swojej kolekcji. 

2. Mary - Lou Manizer, Cindy - Lou Manizer, Betty - Lou Manizer

Siostry Lou "chodzą" za mną już od bardzo dawna. Mary zna już chyba każdy, Cindy oraz Betty są mniej popularne, ale jak je ostatnio zobaczyłam postanowiłam, że muszą być moje - szczególnie Betty.

3. Zoeva Rodeo Belle


W moich zbiorach brakuje takich kolorów. Czasami, gdy chcę zaszaleć z makijażem to najnormalniej w świecie nie mam czym.

4. Calvin Klein IN2U


Powąchałam je kiedyś w Naturze i bardzo mi się spodobały. Nie wiem dlaczego ich jeszcze nie mam... Pora to zmienić, więc perfumy te lądują na liście rzeczy, które obowiązkowo muszę kupić.

5. Placenta w ampułkach


Ostatnio ścięłam włosy naprawdę bardzo krótko by zejść do naturalnego koloru. Czytałam wiele pozytywnych opinii dotyczących tego produktu i myślę, że pomoże mi on szybciej je odhodować i odrobinę zagęścić.

6. Elektryczna szczoteczka Oral - B


O zęby trzeba dbać! Różne testy dowodzą, że elektryczna szczoteczka jest lepsza od zwykłej, więc w końcu chcę to sprawdzić na własnej skórze... to znaczy zębach.

7. Torebka Monnari


Monnari oferuje wiele fajnych torebek. Przeglądając ich ofertę aż świecą mi się oczka. Torebka, którą pokazuję spodobała mi się najbardziej. Jednak kobieta zmienną jest i zdaję sobie sprawę, że wkrótce inna torebka może podobać mi się bardziej...

8. Lampa pierścieniowa


Mam dość zmagania się ze słabym oświetleniem, nie chcę być już zależna od pogody. Lampa pierścieniowa umożliwi mi robienie zdjęć o każdej porze, nawet w pochmurny dzień. Lampa przyda mi się również do nagrywania filmów - być może w 2016 roku wystartuję ze swoim kanałem na YT. Od bardzo dawna chcę to zrobić i jestem coraz bliżej realizacji tego postanowienia. Mam nadzieję, że będziecie mnie oglądać :)


Buziaki! :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka