1 paź 2015

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE BLOGEREK | ZAPISY

Hej :)

Wspólnie z Emilią organizuję Mikołajkowe Spotkanie Blogerek, które odbędzie się 05.12.2015 w Białymstoku. Czasu do tego wydarzenia jeszcze trochę pozostało ale już dziś rusza rekrutacja. Wszystkie chętne osoby proszone są o wysłanie niżej zamieszczonego formularza zgłoszeniowego na adres - podlaskieblogerki@wp.pl

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko:
Adres bloga:
Data założenia bloga:
E-mali kontaktowy:Zapisywać się można przez najbliższe dwa tygodnie, czyli od 01.10.2015 - 14.10.2015 do godziny 23:59:59. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi nie później niż tydzień od jej zakończenia. Niestety liczba miejsc jest ograniczona i będziemy mogły wybrać tylko 10 osób. Jak już pisałam spotkanie odbędzie się w Białymstoku jednak osoby mieszkające poza województwem podlaskim również mogą się zgłaszać - do czego bardzo zachęcamy :)

To na tyle formalności, teraz trochę o spotkaniu... Przede wszystkim będzie to dobra zabawa, a także okazja do poznania się bliżej. Wraz z Emilią planujemy wiele niespodzianek, przewidziane są także upominki, więc do domu nie wrócicie z pustymi rękoma. Spotkaniu przeświecał będzie oczywiście cel charytatywny.

Pozdrawiam :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka