25 paź 2015

Konferencja Meet Beauty | Relacja

Witajcie Kochane :)

Wczoraj uczestniczyłam w Konferencji Meet Beauty, więc dziś jest czas by podzielić się z Wami wrażeniami z tej imprezy.


Konferencja Meet Beauty odbyła się w Warszawie przy ulicy Młocińskiej 5/7 i trwała od godziny 10 do 17. Udział w niej wzięło 250 popularnych blogerek oraz vlogerek urodowych. Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona.


Mieszkam parę ładnych kilometrów od stolicy, więc swoją podróż na to wydarzenie musiałam zacząć już o godzinie 4 rano (na miejsce przybyłam o 9). Mimo długiej podróży oraz małej ilości snu ani przez chwilę nie żałowałam, że wybrałam się na Meet Beauty. Organizatorzy wykonali kawał dobrej roboty i czas spędzony na Konferencji był czasem pełnym atrakcji - tutaj każdy mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat blogowania, jak również makijażu, włosów oraz paznokci. A wszystko to dzięki wielu wykładom prowadzonych przez profesjonalistów - ja np. na warsztatach Pierre Rene poznałam historię oraz produkty tej marki, a także makijażowe trendy jesień/zima.


Na Meet Beauty nie mogło zabraknąć także firm, które prezentowały swoje produkty. Ich przedstawiciele udzielali wielu przydatnych porad, dobierali kosmetyki. Istniała również możliwość wykonania np. profesjonalnego makijażu, manicure.


Najbardziej jestem zadowolona z badania skalpu, na którym dowiedziałam się jaki rzeczywiście jest jego stan. Otrzymałam również specjalistyczne produkty odpowiednio dobrane do moich włosów.


Jak wiecie jestem miłośniczką fotografii, więc nie mogłam pominąć okazji do przetestowania nowoczesnego aparatu Olympus. Testy te połączone zostały z konkursem, w którym zostałam wyróżniona i dostałam świetnie nagrody (wkrótce zaprezentuje je na swoim Instagramie).


Na Konferencji miałam także okazję bliższego poznania blogerek oraz vlogerek - wśród nich znalazły się te, których posty/filmy czytam/oglądam regularnie, więc fajnie było zobaczyć ich autorki na żywo. Żałuję, że nie miałam możliwości rozmowy z wieloma uczestnikami, ale i tak nawiązałam wiele nowych znajomości.


Organizatorzy zadbali nie tylko wiele atrakcji, lecz także o nasze żołądki. Jestem łakomczuchem, więc zaoferowane słodycze najbardziej przypadły mi do gustu :)


Konferenja Meet Beauty to miło i pożytecznie spędzony czas. Dowiedziałam się na niej wielu ciekawych rzeczy, a także poznałam wspaniałe osoby. Wspomnę, że każdy uczestnik otrzymał wiele upominków. Swoje prezenty przedstawię w poście z nowościami. Do domu wróciłam ledwo żywa, lecz bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak cudownym wydarzeniu.


Pozdrawiam ;)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka