19 wrz 2015

Woda perfumowana La Petite Robe Noire | Guerlain

Witajcie! :)

Dzisiejszy post będzie o perfumach, które urzekły mnie swym zapachem. Jestem nimi zauroczona, więc postanowiłam Wam je przybliżyć. Guerlain La Petite Robe Noire, bo to o nich mowa, już od pierwszego powąchania skradły me serce. Uwielbiam słodkie aromaty, a te perfumy idealnie trafiają w mój gust. Otwarcie tego zapachu, jak dla mnie, jest bardzo owocowe i na pierwszy plan wysuwa się soczysta wiśnia. Jednak po krótkiej chwili zostajemy otuleni ciepłym, zmysłowym aromatem wanilii, której przełamaniem jest stanowczy ton paczuli.

Z całą pewnością kompozycja tych perfum nie jest jednolita, więc z biegiem czasu poznajemy zróżnicowane jej wymiary. Za każdym razem można odkrywać ten zapach na nowo...

Perfumy Guerlain posiadają wzorową trwałość. Ich zapach utrzymuje się naprawdę bardzo długo. Wpływa to pozytywnie na wydajność - nie ma konieczności ich częstego używania. 

Flakonik tych perfum został wykonany bardzo starannie, z całą pewnością jest elegancki, stylowy i świetnie się prezentuje. Według mnie doskonale podkreśla on klasę oraz luksus tego zapachu.

Podsumowując, perfumy Guerlain La Petite Robe Noire to nietuzinkowa kompozycja, która potrafi oczarować swym aromatem. Myślę, że mogę je polecić wszystkim kobietom, które poprzez zapach pragną podkreślić swoje piękno, zmysłowość, uwodzicielską naturę, a także elegancję oraz wdzięk.


Cena: ok. 300 zł
Pojemność: 30 ml


Pozdrawiam :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka