21 wrz 2015

Samoopalający puder mineralny | Trystal Minerals | Vita Liberata

Hejka! ♥

Niestety lato jest już za nami, a opalenizna zdobyta w tym okresie powoli zanika... ale nie ma się czym martwić - od czego jest Vita Liberata. Samoopalający puder tej marki dosłownie w kilka chwil nadaje naturalny efekt skóry muśniętej wakacyjnym słońcem... 

Kochane zapraszam Was na recenzję tego produktu :)


Opakowanie pudru Trystal Minerals jest bardzo eleganckie i daje do zrozumienia, że ma się do czynienia z luksusową marką. Według mnie pojemniczek ten nie tylko świetnie się prezentuje - jest również praktyczny (np. mogę sprawdzić ile produktu jeszcze mi pozostało). 


Vita Liberata do swojego produktu dodaje prześliczny pędzelek, który doskonale spełnia swoją funkcję. Oprócz tego jest on bardzo miękki i miły w kontakcie ze skórą. Dobrze nakłada mi się nim puder, fajnie, że producent pomyślał o dołączeniu go do kosmetyku.Miałam już samoopalacz i maseczkę Vita Liberata - te produkty spisały się u mnie świetnie. Również puder Trystal Mineralas mnie nie zawiódł i okazał się strzałem w dziesiątkę. Używałam różnego rodzaju bronzerów jednak dopiero ten dał mi najwięcej radości podczas stosowania. Wystarczy kilka ruchów pędzla by skóra nabrała pięknego, naturalnie wyglądającego brązowego kolorytu. Kosmetyk nadaje się również do zaakcentowania kości policzkowych i robi to naprawdę świetnie. Cieszy mnie fakt, że efekt uzyskany tym pudrem nie jest chwilowy, lecz utrzymuje się kilka dni.


Bardzo cenię produkty Vita Liberata - kolejny z nich trafia do moich ulubieńców. Nie mogło być inaczej, ponieważ puder ten świetnie spełnia swoją funkcję, jego opakowanie jest przepiękne, a dołączony przez producenta pędzelek jest dopełnieniem idealnej całości. 


Kolor: 02 Bronze
Cena: 169 zł
Puder dostępny wyłącznie w Perfumeriach Sephora

Buziaki!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka