14 sie 2015

TOTALNA PORAŻKA || Kokosowy Peeling Solny | Lirene


Witajcie :)


Zaciekawił Was peeling, który pokazywałam w poście z nowościami (klik), więc postanowiłam Wam go przybliżyć. Niestety nie będzie to pozytywna recenzja...Produkt Lirene jest beznadziejny. Rzadko kiedy oceniam w taki sposób kosmetyki jednak w tym przypadku nie mogę powiedzieć nic pozytywnego. Drobinki tego peelingu są praktycznie niewyczuwalne, więc nie ma mowy o jakimkolwiek wygładzeniu, czy też oczyszczeniu skóry. Negatywnym zjawiskiem jest także uczucie rozgrzania ciała podczas jego aplikacji. Zapach, który miał być mocną stroną tego produktu wręcz odstrasza - jest bardzo chemiczny i ani trochę nie przypomina kokosa. Niestety utrzymuje się na skórze długo - w tym przypadku nie jest to plus. Konsystencja peelingu jest w sam raz - nie za rzadka, nie za gęsta. Jednak jeden pozytyw nie zmieni mojego zdania odnośnie tego kosmetyku.Cena: ok. 15 zł
Pojemność: 220 ml

Lirene w swojej ofercie ma także Żurawinowy Peeling Cukrowy. Używałam go i muszę przyznać, że w przeciwieństwie do kokosowego jest on świetny. Ma niesamowity owocowy zapach i mocno zdzierające drobinki. Nie przepadam za cukrowymi peelingami ale ten zrobił na mnie pozytywne wrażenie.


Macie sklep Textil Market w swoim mieście? Jeśli tak to koniecznie do niego zajrzyjcie. Ja u siebie wypatrzyłam szampon arganowy BingoSpa z całe... 3,49 zł :)


Pozdrawiam :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka