26 sie 2015

Pomadka Ultra HD 830 Rose | Revlon


Hejka kochane :)


Jak większość kobiet uwielbiam pomadki i mam ich już całkiem sporą kolekcję. Dzisiejszy post będzie dotyczyć jednej z nich - Revlon Ultra HD w odcieniu 830 Rose.Muszę przyznać, że zauroczyła mnie ona swym kolorem - jak ją zobaczyłam pomyślałam "będziesz moja". I tak trafiła do mojej kolekcji... Pomadka Revlon na ustach wygląda rewelacyjnie, bardzo dziewczęco. Jej kolor jest delikatny, lecz widoczny. Wystarczy tylko jedna warstwa by mieć pięknie podkreślone usta.

Nie tylko kolor jest mocną stroną tej pomadki, ma ona także świetny zapach. Jest on naprawdę piękny, według mnie przypomina aromat wiśni oraz gumy balonowej.


Pomadka Ultra HD ma kremową konsystencję, z łatwością się ją aplikuje. Warto dodać, że nie podkreśla ona suchych skórek, ani nie przesusza ust.

Napiszę parę słów o ładnym, klasycznym opakowaniu tej pomadki. Nie posiada ono zbędnych ozdób, czy też napisów. Jak dla mnie jest to duży plus, ponieważ dzięki temu wygląda elegancko. Choć nie jest krzykliwe przyciąga wzrok.


Jedynym minusem tej pomadki jest jej trwałość - znika z ust bardzo szybko. Liczyłam, że efekt będzie utrzymywał się chociaż dwie godziny... To duża wada, ale wybaczam jej to ze względu na kolor i zapach :)

Cena: ok. 45 zł


Co o niej sądzicie?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka