31 sie 2015

Egg Pore Tightening Cooling Pack | TONYMOLY


Witajcie :)


Wiele osób pytało mnie kiedy pojawi się recenzja maseczki TONYMOLY Egg Pore Tightening Cooling Pack, więc dziś postanowiłam podzielić się z Wami opinią na jej temat. Zadaniem tego produktu jest oczyszczenie oraz zmniejszenie widoczności porów. Jesteście ciekawe czy faktycznie to robi? Zapraszam do lektury...Zaczynając od opakowania, jest ono wprost rewelacyjne. Kartonik jest ładny, ma kurczaczki i kurkę symbolizujące to co jest w jego środku, ponieważ wewnątrz znajduje się... jajko. Rzadko, który kosmetyk ma tak oryginalny wygląd. Nawet po otworzeniu jajka znajduje się zabezpieczenie wyglądem przypominające żółtko. Bardzo mi się to podoba.

Konsystencja tej maseczki jest bardzo fajna - lekka i puszysta. Z całą pewnością przyczynia się ona do łatwego oraz przyjemnego nakładania produktu. Świeży, cytrusowy zapach umila aplikację.

Maseczkę TONYMOLY używam dwa razy w tygodniu na oczyszczoną, suchą twarz i trzymam ją 15 minut. Efekt uzyskany dzięki niej całkowicie mnie zadowala - skóra jest rozjaśniona, bardzo gładka, a pory widocznie zwężone. Niestety taki stan utrzymuje się dosyć krótko. To duży minus - liczyłam na długotrwały efekt, a okazało się, że po kilku godzinach skóra wraca do poprzedniego stanu.


Warto dodać, że maseczka ta jest bardzo wydajna. Wystarczy jej niewielka ilość by pokryć całą twarz. Produktu używam już ponad miesiąc, a w opakowaniu mam go jeszcze bardzo dużo. Na plus zaliczam również to, że kosmetyk ten nie uczula ani nie podrażnia.


Mam mieszane uczucia co do tego produktu - z jednej strony świetnie działa i powinnam być zadowolona, lecz przez krótkotrwały efekt maseczka ta traci wiele w moich oczach. Porządnie się zastanowię, czy sięgnę po następne opakowanie. A jeśli Wam kochane nie przeszkadza jej ulotne (choć niewątpliwie świetne) działanie to mogę szczerze ją polecić.

Cena: ok. 80 zł
Pojemność: 30 ml

A jutro zapraszam Was na Mini Rozdanie! :))

Buziaki!
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka