28 lip 2015

TOTALNA PORAŻKA || Perfumy Play It Wild | Playboy

Witajcie :)

Czy kupiłyście kiedyś produkt zachęcone jego opisem, a później byłyście nim rozczarowane? Ja właśnie tak miałam z perfumami Playboy Play It Wild, które zapowiadały się świetnie, a okazały się przeciętne. Według producenta ich zapach to połączenie kwiatu pomarańczy, coca - coli, słodkiej gruszki, bergamotki, kwiatu neroli, rabarbaru, wanilii, żywicy bursztynowej, ambry oraz fiołka. Brzmi kusząco, prawda?

Myślałam, że będzie to piękny, słodki zapach... Zdziwiłam się, gdy po pierwszym psiknięciu poczułam mocny, drażniący alkohol, który dopiero po kilku minutach przeistoczył się w bliżej nieokreślony aromat. Z całą pewnością trudno jest tutaj doszukać się nut zapachowych opisywanych przez producenta. Muszę przyznać, że po jakimś czasie zapach tych perfum staje się dosyć przyjemny, jednak niczym szczególnym się nie wyróżnia - jest po prostu nijaki, bez żadnej głębi. Należy wspomnieć, że ich trwałość również nie powala... może to i lepiej... Flakonik tego produktu ma fajny design. Jednak przez tą naklejkę nie widać ile perfum jeszcze zostało. Tak więc ciekawy pomysł na wygląd okazał się mało praktyczny.


Cena: ok. 40 zł
Pojemność: 30ml

Perfumy Playboy Play It Wild okazały się dla mnie totalnym rozczarowaniem jednak nie zniechęcam Was do ich zakupu. Może komuś się spodobają. Polecam przed zakupem użyć testera i nie brać ich w ciemno.Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka