13 lip 2015

Obudź się piękniejsza | Self Tanning Night Moisture Mask | Vita Liberata
Hej kochane!

Niedawno pisałam o niesamowitym samoopalaczu Vita Liberata. Dziś przedstawię Wam kolejny  produkt tej marki - Self Tanning Night Moisture Mask HyH2O, czyli brązującą oraz odżywczą maskę do twarzy. Jesteście ciekawe jak się u mnie sprawdziła? Zapraszam do lektury...

W ostatnim czasie bardzo narzekałam na stan skóry twarzy. Była ona przesuszona i pozbawiona blasku. Kosmetyki, których używałam tak naprawdę niewiele mi pomagały, więc sięgając po tą maskę miałam wielkie nadzieje i liczyłam na poprawę wyglądu cery. Muszę przyznać, że efekt jaki otrzymałam regularnie stosując produkt Vita Liberata w pełni mnie zadowolił - zyskałam optymalnie nawilżoną, wygładzoną, rozświetloną, a także delikatnie i naturalnie opaloną skórę. Odkąd używam tego kosmetyku czuję się bardzo komfortowo, powoli zapominam o przesuszonej oraz pozbawionej blasku skórze. Wiele osób zadaje mi pytanie co robić by mieć tak zdrowo wyglądającą cerę... Odpowiedź jest prosta - nałożyć maseczkę i położyć się spać. Maska od Vita Liberata przeznaczona jest do stosowania na noc. To bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu możemy budzić się jeszcze piękniejsze :)


Nakładanie tego produktu jest niezwykle proste - wystarczy jego niewielką ilość rozprowadzić na oczyszczoną skórę twarzy. Należy dodać, że konsystencja tej maski jest wręcz odpowiednia - lekka i nietłusta. Ładny cytrusowy zapach również zasługuje na pochwałę, umila on aplikację. Maseczka ta nie podrażniła mnie, nie uczuliła, ani też nie zapchała porów. Stwierdzam, że jest bezpieczna w stosowaniu.

Produkt Self Tanning Night Moisture Mask jest kosmetykiem z całą pewnością godnym uwagi. Dla mnie okazał się on wybawieniem i jeśli, tak jak ja, chcesz poprawić stan swojej skóry, a jednocześnie uzyskać naturalną opaleniznę musisz go wypróbować!

Cena: 149 zł
Pojemność: 65 ml
Produkt dostępny wyłącznie w Perfumeriach Sephora

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka