19 lip 2015

Schwarzkopf Nectra Color | Efekty koloryzacjiWitajcie :)

W dzisiejszym poście chciałbym przedstawić Wam efekty koloryzacji farbą Schwarzkopf Nectra Color - Granatowa Czerń. Nie spotkałam się z nią wcześniej, rzuciła mi się w oczy w Naturze i postanowiłam ją wypróbować.


Przygotowanie mieszanki było bardzo proste - wystarczyło krem koloryzujący wycisnąć do buteleczki z emulsją rozwijającą, wstrząsnąć i nałożyć na włosy. Aplikacja tej farby była przyjemna - zapach nie był drażniący, nie ściekała. Tak więc 30 minut trzymania jej na włosach przebiegło bezproblemowo.Włosy po użyciu farby Nectra Color nabrały głębokiego koloru, nie zauważyłam by się bardzo zniszczyły. Muszę przyznać, że podoba mi się ten granatowy odcień :)

Usunięcie tego produktu z zafarbowanej skóry nie było żadnym problem - zmyłam go z łatwością. Do farby dołączona jest odżywka, która ma za zadanie intensywnie pielęgnować włosy po koloryzacji. Wystarczyło mi jej na dwa użycia i mogę stwierdzić tylko tyle, że włosy ładnie po niej lśniły.
Efekt koloryzacji bardzo mnie zadowolił i z całą pewnością sięgnę po tą farbę kolejny raz.

Opakowanie zawiera:
Emulsja rozwijająca 60 ml
Krem koloryzujący 60 ml
Odżywka pielęgnująca
Para rękawiczek 
Instrukcja użycia

Cena: ok. 25 zł
Kolor: Granatowa czerń


Używałyście farby Nactra Color? Co o niej sądzicie? Piszcie w komentarzach :) Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka