8 cze 2015

Peeling idealny | Detclear Bright & Peel Fruits Peeling Jelly
Witajcie!

Od bardzo dawna wiadomo, że azjatyckie kosmetyki pielęgnacyjne należą do jednych z najlepszych na świecie. Swą popularność zawdzięczają przede wszystkim wysokiej i niezaprzeczalnej skuteczności w działaniu. Wydawać by się mogło, że takie produkty są trudno dostępne w naszym kraju... nic bardziej mylnego! Firma JapanStore wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które poszukują świetnych azjatyckich kosmetyków i w swojej ofercie posiada właśnie produkty pochodzące z Japonii.


Dzisiejsza recenzja będzie dotyczyć jednego z nich, a mianowicie Detclear Bright & Peel Fruits Peeling Jelly Mix Fruit, czyli owocowego peelingu do twarzy wyprodukowanego przez Meishoku. Produkt ten zyskał już miano mojego hitu i jest najlepszym jakiego używałam w ostatnich miesiącach.


Zaczynając od opakowania trzeba przyznać, że jest ono niezwykle kolorowe oraz wygląda ciekawie. Pierwszy raz spotkałam się z tak cieszącą oko buteleczką, od razu przypadła mi ona do gustu. Oprócz nie nudnego designu opakowanie jest również solidnie wykonane, a aplikator w formie pompki (idealnie działającej) ułatwia użytkowanie - jednym ruchem uzyskujemy odpowiednią ilość produktu. 


Ciekawa jest również formuła tego kosmetyku. Po mimo, że jest to peeling nie posiada on zdzierających drobinek. Zamiast nich mamy gładką konsystencję i dopiero po nałożeniu go na twarz oraz masowaniu uzyskujemy coś w rodzaju wiórek nieinwazyjnie oczyszczających skórę. 
Zanim użyłam tego produktu uwielbiałam tzw. zdzieraki uważając, że tylko one mogą skutecznie działać. Bardzo się myliłam... Moim odwiecznym problemem były zaskórniki, które już po pierwszym użyciu kosmetyku Detclear Bright & Peel Fruits Peeling Jelly widocznie zmniejszyły się. Regularnie stosując ten produkt pozbyłam się ich praktycznie całkowicie. Ponadto skóra stała się promienna, zyskała zdrowy oraz matowy wygląd. Taki sam efekt uzyskali również moi bliscy, którzy stosowali wraz ze mną ten peeling.

Warto wspomnieć o zapachu tego produktu. Według mnie przypomina on gumę balonową i jest po prostu świetny. 


Jak już wspomniałam, produkt Detclear Bright & Peel Fruits Peeling Jelly Mix Fruit zachwycił mnie swym działaniem. Żaden inny kosmetyk oczyszczający nie był dla mnie tak skuteczny. Bardzo dobrze, że dzięki JapanStore mamy dostęp do japońskich kosmetyków, ponieważ są one niezaprzeczalnie warte uwagi.
Ponad to na stronie internetowej tej firmy dostępne są azjatyckie słodycze i jako łakomczuch jestem bardzo ciekawa ich smaku. 

Pojemność: 180 ml
Cena: 61 zł


Co sądzicie o tym peelingu? 

Pozdrawiam :)Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka