10 maj 2015

Mgiełka do ciała Victoria's Secret Vanilla LaceWitajcie kochane!


Dzisiejszy post jest skierowany przede wszystkim do osób, które uwielbiają (tak jak ja) ekstremalnie słodkie zapachy. Będzie on dotyczył mgiełki do ciała Victoria's Secret o pięknym waniliowo piżmowym aromacie.
Zaczynając od opakowania, jest ono solidnie wykonane i prezentuje się bardzo elegancko. Standardowy aplikator w formie sprayu tworzy delikatną mgiełkę otulając zapachem ciało. I wszystko to bez chlapania i marnowania produktu.


Zapach tej mgiełki można uwielbiać lub też nienawidzić. Ja zaliczam się do tych pierwszych osób i bardzo mi się spodobał. Aromat ten jest niezwykle ciepły i tak jak wspomniałam wcześniej jest zabójczo słodki. Choć w składzie jest piżmo dominującą nutą jest wanilia. Jak dla mnie to duży plus, ponieważ przepadam za jej aromatem.

Trwałość tej mgiełki jest rewelacyjna. Nie spodziewałam się, że produkty tego typu mogą być wyczuwalne przez tak długi czas.

Oprócz cudownego zapachu produkt ten posiada ekstrakt z rumianku oraz aloes, dzięki którym skóra jest dodatkowo nawilżona.


Mgiełka Vanilla Lace dostępna jest przede wszystkim na stronie producenta. Jej cena to 14 dolarów.

Czy któraś z Was posiadała inne zapachy mgiełek Victoria's Secret? Który z nich najbardziej polecacie?
Przypominam o rozdaniu
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka