2 gru 2015

Hairvity | Rozpoczęcie kuracji

Hejka!

Mam bardzo krótkie włosy, ponieważ schodzę do naturalnego koloru. Niestety są one także dosyć cienkie, dodatkowo dokucza mi ich wypadanie, które w okresie jesienno - zimowym znacznie nasila się... Koniec tego! Ja się nie poddaję! Postanowiłam walczyć o każdy włos - od dziś zaczynam kurację z produktem Hairvity


Przede wszystkim liczę na zmniejszenie wypadania włosów, ich przyrost oraz babyhair... Dodam, że na dzień dzisiejszy moje włosy w najdłuższym miejscu mają 5.5 cm ;)

Od producenta:

Odżywki nakładane na włosy to już przeszłość. Medycyna zrobiła krok naprzód. Zrób go i Ty - postaw na Hairvity – zestaw specjalnie dobranych mikroelementów i witamin, które zagwarantują Ci mocne i gęste włosy. Jego działanie zostało potwierdzone przez kobiety na całym świecie: włosy użytkowniczek stały się zdrowsze, bardziej lśniące, grubsze, dłuższe i łatwiejsze do ułożenia. Preparat Hairvity ograniczył również proces ich wypadania. Hairvity wie, że klucz do zdrowia włosów tkwi w ich wnętrzu. Wykorzystując bezpieczne, naturalne składniki o potwierdzonym działaniu, Hairvity wspomaga ogólną kondycję i naturalne piękno Twoich włosów. Ten zestaw ważnych witamin i mikroelementów został przygotowany specjalnie pod tym kątem.

Witaminy zawarte w Hairvity już od pierwszego dnia zaczynają naprawiać i odżywiać każdy element włosa. Od cebulki aż po sam koniec. Specjalnie wyselekcjonowany skład nie tylko sprawia, że włosy są silniejsze, szybciej rosną i mniej wypadają. Dba również o stan skóry głowy, ponieważ to ona jest jednym z warunków koniecznych zdrowia włosów. Hairvity to włosy pełne witamin kompleksowo chronione w każdym aspekcie. Nieważne, czy Twoje włosy są zniszczone zmianami hormonalnymi, stosowaniem prostownicy, lokówki, farbowaniem. Każdy zły efekt możesz łatwo zastąpić dobrym – wystarczą 2 kapsułki dziennie pełne witamin i mikroelementów zawartych w Hairvity!
Opis wygląda zachęcająco... Mam wielkie nadzieje co do tego produktu... Tak więc nowe, zdrowe włosy przybywajcie!


Buziaki :*
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka